Growtopia Bedava Çarlar (Sorunsuz Güncel) 2023

Yazımızın asıl konusu  olan growtopia bedava çarlar kulanıcı adı ve şifrelerini sunmadan önce siz değerli okuyucularımızla growtopia oyununun ne olduğu ve nasıl oynandığı üzerinde durarak kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Growtopia Nedir?

Growtopia, son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiş olan bir oyun. Bu kadar popüler bir oyun haline gelmesinde İOS, Android, Windows ve Mac OsX gibi pek çok işletim sisteminde çalışıyor olmasının payı oldukça fazla. Buradan da anlaşılacağı üzere Growtopia oyununu hemen hemen her platform üzerinden oynamanız mümkün.

Growtipia oyununda yer alan grafikler tıpkı 90’lı yılların atari oyunlarına benzer nitelikte. Dünyanın her yerinde oyuncularla aynı anda bir arada bulunarak oyuna ait görevlerinizi yerine getirebiliyorsunuz. Tıpkı bir Mario oyunu oynuyormuş gibi önünüze çıkan engelleri aşarak hedeflerinize ulaşmak için çalışıyor, bunun yanı sıra yine tıpkı The Sims oyununda olduğu gibi kendi dünyanızı oluşturabiliyorsunuz. Ancak elbette bu oyun bir tür MMO olduğundan dolayı yapmış olduğunuz tüm yapılar her hareket başka oyuncular ile etkileşim halinde gerçekleşmektedir.

Growtopia Bedava Çarlar

Growtopia oyununda tüm oyuncular pro olabilmek için mücadele etmektedirler. Bununla birlikte pro olabilmek, son derece zor bir mesele olup oyuncuların yıllarını alabilmektedir. Oyunun bu denli zorlu olmasından dolayı oyuncuları hileye başvurarak bu amaca ulaşmaya sevk etmektedir. Ancak bu şekilde de pro olabilmek hiç kolay değildir.


Oyunun zor olması nedeniyle pek çok üye ücretli olan bu oyunu oynamayı bırakmış ve kullanıcı adlarını ve şifrelerini de başka kullanıcıların kullanabilmeleri için farklı sosyal medya sayfalarına bırakmışlardır. Bu kullanıcı adı ve şifreleri sayesinde oyunu oynamak pek çok kişi ücretsiz katılım sağlayabilmektedirler. Biz de oyunu bırakıp kullanıcı adı ve şifrelerini çeşitli sosyal medya sayfalarında bırakan oyuncuların growtopia kullanıcı adı ve şifrelerini derleyip toplayarak sizlere sunmaya çalıştık. Vereceğimiz bu hesaplar, growropia oyununu aktif bir şekilde oynayıp daha sonraki süreçlerde pro olmanın zor olması, ders çalışmalarına engel olması gibi değişik faktörlerden kaynaklanan nedenlerden dolayı oyunu bırakan kişilerin gerçek Growtopia kullanıcı adı ve şifrelerinden oluşmaktadır. Sizler için derlemiş olduğumuz bu çarların hepsi ücretsiz olarak kullanımınıza sunulacaktır. Ancak vermiş olduğumuz çarların yazımızı ilk ziyaret eden okuyucular tarafından alınıp kullanılma ihtimalinin de yüksek olduğunu belirtmek istiyoruz.

Şimdi dilerseniz topladığımız bu kullanıcı adı ve şifrelerini sizlerle paylaşalım. İşte growtopia bedava çarlar kullanıcı adı ve şifreleri

Hesap Kullanıcı Adı: selin2631
Şifre: seniseviyorum

Hesap Kullanıcı Adı: batuak01
Şifre: 12501250

Hesap Kullanıcı Adı: animals84
Şifre: 5441221

Hesap Kullanıcı Adı: firstlady33
Şifre: 123456

Hesap Kullanıcı Adı: warricko22
Şifre: asd456

Hesap Kullanıcı Adı: pingline
Şifre: png2121

Hesap Kullanıcı Adı: pineonline8
Şifre: suat_21

Hesap Kullanıcı Adı: 12345678910
Şifre: 12345678910

Hesap Kullanıcı Adı: cuaykut
Şifre: 19031999

Hesap Kullanıcı Adı: sonicahmet
Şifre: ahmtt1907

Related Articles

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button