Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Google Play Store’ da Ki İşe Yarar Birkaç Uygulama

Google Play Store’ da Ki İşe Yarar Birkaç Uygulama

Size Google Play Store’ dan seçtiğim birkaç uygulamanın, verecek olduğum uygulamanın alanları eğer uğraşıyorsanız tabi ki  ile işinizi kolaylaştıracak, belki bildiğiniz belki de hiç fark etmediğiniz bu uygulamaları sizin için listeledim. Bugün oyun duyurusu veya incelemesi yapmayıp, birkaç yararlı özellikten bahsetme gereği duydum. Listemize başlayacak olursak;

  •  Hi-Q MP3 Voice Recorder PRO ( 10,99 ₺ )

Yüksek kalite de ses kaydetmeye yarayan bu program, 320 kbps’ ye kadar bit hızını ayarlamamızı sağlayan, ortam seslerini kaydederken ön ve arka mikrofonun sesi alma kapasitesinin berraklığına göre kullanan ve gürültülü ortamlarda dahil olmak üzere birçok yerde ciddi anlamda kaliteli ses alabilen ve kaydedebilen bir program geliştiren Audiophile firması, uygulamanın pro versiyonunu 10,99 ₺’ ye satarken denemek isteyen arkadaşlarımız ise uygulamanın ücretsiz ( free )  modunu indirip deniyebilirler. Uygulama için tek eksiğini dile getirmek gerekirse, biliyorsunuz ki İngilizce her ne kadar dünyaca kabul edilip ikinci dil olarak bilinse de bazı arkadaşlarımız için uygulamanın Türkçe desteklemediğini üzülerek söyleme gereğinde bulundum .

  • Greenify ( Donation Package) ( 2,49₺ )

Oasis Feng tarafından geliştirilen ve yayınlanan bu program, özellikle telefonuna sürekli Rom ve Root atanlar için bir nimet diyebiliriz. Programı %100 kullanmak için tabi ki de telefonunuza Root atmanız gerekiyor fakat Root atmadan da birçok özelliğini kullanabiliyorsunuz. Telefonunuzun stabil çalışmasını sağlamakla birlikte Rom ve Root hakkında daha fazla bilgiye sahip olmanız gerekmekte aksi halde elinizde ki telefonunuzdan olabilirsiniz. 🙂 Uygulamanın bize sunduğu özelliklere değinecek olursak bizim seçtiğimiz uygulamalar dışında herhangi bir uygulamanın çalışmasına, arka planda bir şeyler yapmasına izin vermemekte. Dolayısıyla telefonunuzun şarjı daha uzun süre dayanacak, telefonunuz olduğundan daha hızlı çalışacak ve sizi rahatsız eden bildirimleri de görmeyeceksiniz. Dilerseniz uygulamanın ücretsiz versiyonunu deneyebilirsiniz veya para karşılığında satın alıp beğenmezseniz iade edebilirsiniz.

  • Görüşme Kayıt ACR PRO ( 3.99 ₺ )

Dilerseniz tabi ki de ücretsiz versiyonunu kullanabilirsiniz fakat pro sürümü çok güzel özellikler barındırmakta ve oldukça kullanışlı. Telefon görüşmesi yaptığınızda iki tarafında ses kaydını kaydeden bu uygulama, başınızı oldukça ağrıtabilir ya da siz bazılarının başını oldukça ağrıtabilirsiniz. Ücretsiz versiyonundan farkı başlı başına insanın sinirini bozan reklamlar ile karşılaşmayacak olmanız, onun dışında istediğiniz kişiye özel kayıt seçeneği, arama esnasında kayıt yapmak istediğinizde elle kayıt yapabilir veya kayıtlarınızı bulutunuza veya mailinize atabilirsiniz.

 

Bu uygulamaların, sizin gibi meraklı gençlerin bir nebze de olsa işinize yarayacağını düşündüğüm için bugün böyle bir liste oluşturma gereği duydum. Ara ara böyle siz meraklı gençler için oyun dışında farklı tarzda yazılar paylaşacağım.

Bir önceki yazımız olan Red Dead Redemption 2 Ön Sipariş Ve Detayları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları