Google Piksel 2 XL İncelemesi Google Piksel 2 XL Telefon Özellikleri

En iyi akıllı telefonlar arasında yer alan Google Piksel 2 XL Telefon 6 inç ekran boyutuna sahip ve arkada 12,2 MP önde ise 8 MP kamera ile donatılmış. İşlemci bir telefon özelliği araştırılırken en önemli kriterdir zira telefonun işlem hızını belirler, işlem kapasitesini de etkiler. Bu modelde kullanılan işlemci Qualcomm SnapDragon 835 işlemci‘dir. Ram ise 4 GB bellek dahili 128 GB ve pil kapasitesi 3250 MAH olarak dizayn edilmiş. Telefonda su ve toz geçirmeme özelliği IP 67 sertifikası ile onaylanmıştır. Biyometrik olarak parmak izi okuyucu özelliği bulunan Google Piksel 2 XL Telefon en iyi telefonlar kategorisinde yerini alıyor.

En iyi Telefon Modeli
Henüz telefon almadıysanız ya da telefonunuzu değiştirmek istiyorsanız Google Piksel 2 XL Telefon modelini öneriyoruz. Çözünürlüğü 1440 x 2880 P olan telefonun piksel yoğunluğu ise 537 PPİ ve P-OLED teknolojisini kullanıyor. Çizilmek ve darbelere maruz kalmak her telefonun başına gelebilir, o nedenle işi sağlama almak için Gorilla Glass 5 koruması ile gelen Google Piksel 2 XL Telefon modeli sizi bu sorundan kurtaracak. Kamera özelliklerine baktığımızda 2840 x 2160 -4K çözünürlük ve 30 FPS yani saniyedeki görüntü sayısının30 olduğunun görüyoruz.

Google Piksel 2 XL Telefon Teknik Özellikleri
Sistem çipi Qualcomm Snapdragon 835 MSM8998 olarak seçilen telefonda Adreno 540 GPU ekran grafik işlemcisi yer alıyor. Dahili depolama alanı 128 GB olan Google Piksel 2 XL Telefonda pusula ivme ölçer ve jiroskop gibi sensörler de bulunuyor. Bluetoth 5.0 özelliği taşıyan telefonla kısa mesafeli dosya alış verişlerini daha hızlı ve güvenli yapabileceksiniz. Google Pixel 2 XL, daha büyük bir ekrana ve daha büyük bir pil kapasitesine sahip olarak üst düzey donanım özelliklerini taşıdığı için en iyi telefon kategorisinde sunulabilir. 6,0 inçlik ekranın özellikle, 18: 9 en boy oranında dizayn edilmesi tesadüf değil, daha iyi kavrama ve daha çok bilgiyi aynı ekranda görme amaçlanmıştır. Yine telefonda öne çıkan bir diğer önemli özelliği 12 MP kamerasıdır.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button