Ana Sayfa / Teknoloji / General Mobile Gm 5 Zil Sesi Nasıl Değiştirilir

General Mobile Gm 5 Zil Sesi Nasıl Değiştirilir

Öncelikle ;

  1. Android işletim sistemine sahip olan bu akıllı cihazda diğer android işletim sistemini kullanan cihazlardaki gibi menü de bulunan Google Play Store’ a giriş yapalım

  2. Google Play Store’de arama bölümüne ES Dosya Yöneticisi yazarak karşımıza çıkan uygulama dosyasını Yükle butonuna basarak cihazımıza indirmekle başlayalım.

  3. İndirme ve yükleme işlemi bitince uygulamayı açarak ana sayfadan müziği seçiniz.

  4. Burada karşımıza çıkan müziklerden zil sesi yapmak istediğiniz müziği seçiniz ve sağ üst köşede bulunan 3 noktaya tıklayınız.

  5. Tıkladığınızda karşınıza çıkan seçeneklerden Zil Sesi Yap seçeneğine tıklayın.

  6. Ekranda yine 3 seçenek belirecek Zil Sesi – Alarm Sesi – Bildirim Sesi burada aradığınız seçenek olan “Zil Sesi” seçeneğine tıklayarak basit bir şekilde zil sesinizi değiştirebilirsiniz.

Bu arada şunu da belirtmeyi unutmayalım; bu kadar işlemden sonra telefonunuz için seçeceğiniz zil sesi sadece cihazın kendi zil seslerinden ibarettir.

General Mobile GM 5 cihazı General Mobile markasının tasarımı ve birçok ekstra özelliği ile en gözde modellerinden biridir. General Mobile GM 5; 5.0 inç ekran boyutu, 13 MP arka kamera, 5 MP ön kamera, 2500 mAh pil gücü gibi bir çok artı özelliklere sahipken, galerisi bulunmaması ve zil sesini değiştirememe gibi eksi özelliklere de sahip bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca General Mobile GM 5 birçok telefonda bulunmayan gelişmiş bir yazılımsal özellikle de bir artı daha sunuyor. Nedir bu artı özellik derseniz, geliştirilmiş yazılım sayesinde istediğiniz arama sonuçlarına ait fotoğrafları anında bulabilmeniz için akıllı bir arama yazılımına sahip olmasıdır. Örnek vermek gerekirse arama sekmesine portre yazarak telefonunuzun hafızasında bulunan tüm portre fotoğrafları sizlere sunabiliyor. Bu da galerisi olmayarak eksi bir özellik sunan telefon için gayet başarılı bir yazılım.

Telefonda yalnızca Google uygulamaları olduğu için bu da bizlere beraberinde bazı sınırlamalar getiriyor.

Bir önceki yazımız olan Yozgat Ek Gelir Yapılacak İşler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorumlar

  • General Mobile 5 Zil Sesi

    Çok teşekkür ederim.General mobile 5 zil sesi değiştirdim.

  • Hele şükür general mobile gm 5 zil sesi nasıl değiştirildiğini öğrendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları