Sosyal Medya

Gb İnstagram Uygulaması Nedir? Ve Özellikleri

Android ve ios telefonların vazgeçilmez uygulaması olan instagram uygulaması hemen hemen her cihazda yüklüdür. Günden güne kullanım sayısının artmasıyla ilgi gören bir uygulama olmuştur.

Bu uygulama ile fotoğraf ,video, hikaye paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca anlık görüntü ile canlı yayın yapıp listenizdekilerinin izlemesini sağlayabilirsiniz.

Gb İnstagram

İnstagram kullanıcılarına destek amaçlı yapılmış olan bir programdır. Son zamanlarda çok rağbet görmesiyle hemen hemen herkes kullanıyor diyebiliriz.

Standart instagram uygulamasına göre daha gelişmiş ve farklı özelliklere sahip olan bu program ile bir çok şey yapmanız mümkün.
Gb instagram kullanıcılar için kolaylık sağlayan bir uygulama. Aslına bakacak olursak bu uygulama kullanıcıların zevkine ve kolaylığını sağlayacak bir program.

Gb İnstagram Özellikleri

İnstagram da bulunan fotoğraf ve videoları bu uygulama sayesinde mobil cihazınca kolaylıkla indirmeniz mümkün. Apk uygulaması olan gb instagram ile fotoğraf ve videolar ın bağlantılarını kopyalayıp başka kişilerle whatsapp veya başka yerden paylaşmanız çok kolay olacaktır.

Bu uygulamada yazılım sal olarak yaptığınız farklılıklar kadar görsel tasarım olarak da bir çok güzelliği vardır. Bu uygulama ile ara yüz rengini kendi belirlemiş olduğunuz renge göre değiştirebilirsiniz. Burada video veya fotoğraf gönderilerine yapılan yorumları görüyorsunuzdur. Bu yorumları GB instagram ile kopyalamak ve yapıştırmanız mümkün.

Bu uygulama kendi isteklerinize göre özelleştirmeniz uygulamaya ayrı bir hava katmıyor desek yalan olur. Ayrıca dil değişikliği yaparak, farklı dillerde uygulamayı kullanabilirsiniz .

Aynı zamanda yabancı veya başka dillerde yapılmış yorumları uygulama içerisinde çevirici ile başka dile çevirim yapabiliyorsunuz. Gb instagram uygulaması GBMODS geliştiricilerinin çıkardığı bir uygulamadır.

Önemli bir konuda uyarmak gerekirse bu uygulamayı yüklemek istiyorsanız orijinal instagram uygulamanızı android veya ios telefonunuz dan kaldırmanız gerekmektedir. Programın çalışmasını etkiler ve istediğiniz şeyleri yapamayabilirsiniz. Kısacası 2 uygulama arasında bir çakışma meydana gelir. Apk uygulaması olan bu programı kullanabilmek için indirmeniz gerekmektedir.

Gb İnstagram Nasıl yüklenir

Gb instagram uygulamasını kullanabilmek için öncellikle yüklemeniz gerekmektedir. İnternet de indirme linkini bulup indirime işlemini başlatın. Dosya indiği zaman indirilenler klasöründen indirdiğiniz dosyayı tıklayın ve açılmasını bekleyin.

Seçim yapmadan önce ios veya android olarak seçmeniz gerektiğini unutmayın. İlgili seçimi yaptıktan sonra indirme işletimini başlatabilirsiniz. Yükleme sağlanırken , hangi yazılım ise onun logosunu ekranda göreceksiniz. İos ise ios, android ise android logosu Doğru apk indirdiğinizden emin olmalısınız.

Tüm işleriniz boşa gitsin istemezsiniz. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Google play veya app storedan gerekli tema, programını indirdikten sonra , İstediğiniz temayı seçip apk’ye uygulamaktır. Değişiklik gördüğünüz anda farkı fark edeceksiniz.

Son kez uyarmak da fayda olduğunu düşündük. Bu apk orijinal instagram uygulaması cihazınızda yüklü durumdayken, çalışmaz. Öncelikle orijinal instagramı kaldırmalısınız. Çakışma ve sorun yaşanmaması adına bunu yapmanız gerekmektedir.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button