Ana Sayfa / Teknoloji / Ford C-Max Hybrid 2018 Genel Özellikleri Ve Fiyatı

Ford C-Max Hybrid 2018 Genel Özellikleri Ve Fiyatı

Ford C-Max Hybrid 2018 dik yokuşta hızlanma, enerjik kullanım ve güzel kabin malzemelerine sahip geniş bir iç mekanlı olarak dizayn edilen son nesil araba modellerinden biridir. Yakıt olarak pek tasarruflu olmayabilir ama bagaj alanı daha geniş ve daha ferah bir araba olduğunu söyleyebiliriz. Ford şirketi; 2018 için C-Max Hybrid modelinde de önemli bir değişiklik yapmadı.

Yani para konusunda sıkıntıda iseniz, 2. elini de düşünebilirsiniz. İçi son derece geniş, supbar yakıt tasarrufu özeliği, 188 beygir gücü, 5 koltuk, otomatik vites sistemi var. Ayrıca akıllı göstergesi, Ecoguide ve SmartGuide ile sürüş tekniklerinizi değiştirebileceğiniz bir sistem sunuyor. Bu özelliklerle aracın verimliliği maksimum seviyeye çıkarılabilir.

Ford C-Max Hybrid 2018 Güvenli Bir Sürüş Keyfi Yaşatır
C-MAX Hybrid modeli, bu sınıfın en iyi modelidir ve 188 kombine beygir gücü sağlar. Elektrikli modda çalışırken de 85 mil / saat’e kadar yüksek bir hız sunar. Bir lityum-iyon pil ve 2.0L Atkinson-döngüsü I-4 gaz motoru ile çalışan dinamik bir elektrik motorunun kombine enerjisi ile çalışan bu araç, Hem benzinle hem de batarya ile çalışabiliyor. Oldukça konforlu seçilen 5 adet koltuğu var. SYNC 3 teknolojisi ile dokunmatik ekranda birçok özellik bulacaksınız. Son derece kolay bir kullanıcı ara yüzü olan bu teknoloji Android Auto ve Apple CarPlay uyumluluğunu beraberinde getiriyor. Dikiz kamera, C-Max Hybrid SE’nin tek standart güvenlik özelliğidir.

Titanyum kaplama arka park sensörleri ile birlikte geliyor ve opsiyon paketi arka çapraz trafik uyarısı ve kör nokta izleme özelliği de var .Birçok rakip araç modeli de , ileri çarpışma uyarısı, otomatik acil durum frenleme ve aktif şerit desteği gibi daha gelişmiş güvenlik özelliklerine sahiptir. 2018 Ford C-Max Hybrid, Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi’nden beşte beş yıldızlı genel notu ile iyi güvenlik puanları elde eden bir modeldir. C-Max, yan çarpışma testinde beş yıldız, ön çarpışma ve devrilme testlerinde dört yıldız aldığından oldukça güvenli bir araç diyebiliriz.

Ford C-Max Hybrid 2018 Fiyatı
Ford C-Max Hybrid 2018 fiyatı 24 bin ile 27 bin dolar arasında değişiyor. Siz yine de 30 bin doları cebinize koyarak bu aracı almaya gidin. Belki ek özellikleri olan başka bir türevini beğenebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Aston Martin DBS Superleggera 2018 İncelmesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları