Ana Sayfa / Genel / Film İzleme Sitelerinden Film Nasıl İndirilir?

Film İzleme Sitelerinden Film Nasıl İndirilir?

Film İzleme Sitelerinden Film Nasıl İndirilir?

Film izleme kültürü artık toplumlar içerisinde giderek artmış, neredeyse birçok insan her gün en az bir tane de olsa film izlemeden uyumadığı gözlemlenmiştir. Toplum içerisindeki birçok kişi, maddi yetersizliklerinden dolayı sürekli sinemaya gidemediklerini, istediği filmlerin ancak internet sitelerine düştükten sonra izleyebildiklerini görülmekte. internet üzerinden film yayınlayan sitelerde de son zamanlarda büyük artışlar meydana geldiğini, hatta birçok web adresinin film sinemadan kalktıktan hemen sonra filmleri orijinal kalitede HD olarak sunduklarını görmekteyiz. Hal böyle olunca birçok kişinin filmleri en iyi kalitede bu tür sitelerden izlediğini söyleyebiliriz. Bazı durumlarda insanların kullanmış oldukları internetler filmleri HD kalitede izletmemekte. Durum böyle olunca devreye Film İzleme Sitelerinden Film Nasıl İndirilir ? sorusu meydana gelmekte.

Bazı kişiler ise evlerinde sürekli internet bağlantısının bulunmadığını, bazen gittikleri yerlerdeki internet bağlantıları üzerinden filmleri indirerek evlerinde izlemek istemektedir. Film indirmek üzerine kurulu olan internet sitesinin bulunmasına rağmen birçoğu virüslü ya da istenilen film yerine farklı bir filmi indirme linki olarak paylaşması birçok kişinin sinir katsayısının yükselmesine neden olmakta. Film İzleme Sitelerinden Film Nasıl İndirilir ? sorusu kişilerin izlemek istediği filmi doğrudan film siteleri üzerinden indirmelerine olanak sağlamakta. Bu yazımızda bu tür merakınızdan kurtulacağınızı, bu yazımızda film sitelerinden nasıl kolay bir şekilde film indirebileceğinizden bahsedeceğiz. Yazılımcılar tarafından geliştirilen bir program sayesinde hiçbir gereksinime gerek duymadan tüm filmleri tek bir çatı altında indirebilmek artık mümkün.

Yazılım ya da program dediğimize bakmayın; Film İzleme Sitelerinden Film Nasıl İndirilir? sorunun cevabı oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış Maxthon web tarayıcısında cevap bulmakta. Bu tarayıcı üzerinden internet üzerinde yer alan tüm video ve filmleri tek bir tık ile kolaylıkla indirebilirsiniz. Artı bununla birlikte onlarca kolaylık daha meydana getiren Maxthon Web Tarayıcı şu an için sadece sayılı kişiler tarafından kullanılmakta. Sekmeler arası kasma sorunlarını engelleyen tarayıcı, mouse atanan kısayollar ile anlık olarak işlerin yerine getirilmesine olanak sağlamakta. Bu tarayının nasıl kullanılacağını, film izleme aracı olarak kullanılacağı konusuna gelecek olursak;

Film İzleme Sitelerinden Film Nasıl İndirilir?

  • Öncelikle BU bağlantı adresine giderek 40 MB boyuta sahip olan Maxthon tarayıcısını bilgisayarımıza indiriyoruz.
  • Standart bir tarayıcı ya da program kurulumu gibi Maxthon tarayıcısının kurulumunu yapıyor, kurulum sonrasında tarayıcıyı açarak arama bölümüne izlemek, indirmek istediğimiz filmin adresini yazıyoruz.
  • Aramalar sonucunda ilgili filmi bularak filmi açıyor, yüklenmesini bekleyerek 1 2 saniye oynatılmasını sağlıyoruz.
  • Filmi tam ekran yaparak ekranın ortasına geliyor, sağ tık yaparak gelen seçenekler arasından Görüntüyü Farklı Kaydet seçeneğine tıklıyoruz.
  • Bu seçenek ile beraber videonunu nereye kaydedileceğini belirledikten sonra start işlemini başlatarak filmin indirme işlemini başlatabilirsiniz.
  • Film indirme işleminin başlaması ile beraber tarayıcınızı kapatabilir ya da istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Maxthon bu konuda kişilere büyük oranda özgürlük tanımlamış durumda. İnternet bağlantısı kesilmediği takdirde film arka planda inmeye devam edecektir.

Filmin inme hızı daha çok internet bağlantısının hızına göre değişiklik gösterdiğini, dakikalar içerisinde bitebileceği gibi saatler sürecek bir indirmenin de olabileceğini söyleyebiliriz. Bu tarayıcı üzerinden sadece film indirebileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Film başta olmak üzere video desteği sunan her içeriği kolaylıkla indirebilirsiniz. Facebook’da gördüğünüz komik bir video ya da ders anlatımlarının yapıldığı bir Youtube kanalı videosu bu tarayıcı ile kolaylıkla indirilebilmektedir. Bu sayede herhangi bir şekilde ek program ya da yazılımlara gereksinim duymayacağınızı belirtebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları