Erzurum’da Ekibiniz ile Ek İş İmkanları

Erzurm’da Ekibiniz ile Ek İş İmkanları

Kimi zaman hayatın zorlu şartları kimi zaman kazanılan paranın yetmemesi insanlarda yaptıkları işlere ek işlerde çalışma ihtiyacı oluşturabilir. Ek işin yapılabilmesi için önce varsa normal işinizden kalan zamanınızı hesaplamanız gerekebilir. Ek işin devamlılığı ve kişiye ağır gelmemesi için sevilen bir ek işi yapmak gerekir. Bu yazımızda siler için Erzurum evde ek iş imkânlarını derlemeye çalıştık.

Erzurum, Doğu Anadolu’nun en büyük illerinden birisidir. Bu il, kendisinde yapılan kış sporlarıyla, tarihi mekânlarıyla; kadayıf dolması, cağ kebabı, civil peyniri gibi çeşitli yöresel lezzetleriyle meşhur, geçimini tarım ve hayvancılıktan sağlayan bir ildir. Bunların yanında bu ilin Oltu ilçesinden çıkarılan, yarı değerli bir taş olan oltu taşı ve bu taştan yapılan takı ve tesbihler ise Erzurum’da evde ek iş imkânlarını destekler.

Evde Boncuk İşi Nedir?

Evde boncuk işi giysiler üzerine firmalar tarafından belirtilen yerlere boncuk yapıştırmak, evde boncuk dizme ve süsleme, takı vb. şekillerde olabilmektedir. Bu işi veren firmaya bağlıdır. Bu işi yapmak için çalıştığınız firmaya göre kimi zaman tek bir kişi olarak kimi zaman bir grupla hareket edebilirsiniz. Ev rahatlığında çalışmanıza olanak sağlayan bu iş imkânı sayesinde ne kadar seri bir eleman olursanız alacağınız ücret de bir o kadar fazla olacaktır.

Ek iş yaparak kazancını arttırmak isteyen kişiler için en kazançlı işlerden bazıları da oltu taşı paketleme işi ve evde tesbih dizme işidir.

Eğer siz de bu ek işlerden herhangi birini yapmak isterseniz mail adresinizi yorum olarak yazmanız işveren firmaların size ulaşmalarına katkı sağlayacaktır.

Related Articles

49 Comments

  1. İşe ihtiyacım var öğrenciyim buradan ulaşır mısınız 05523843393 bu telefon numaram evden yapabiliceğim iş varsa ulaşır mısınız

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button