eBay’dan Paypalsız Alışveriş Yapmak

eBay, 1995 yılında kurulan ve faaliyete geçen açık arttırmaya dayalı çevrimiçi satış sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Başlarda açık arttırma modeli ile hizmet vermekte olan eBay, daha sonra kendini geliştirerek başka satış modellerine de yönelmiş ve günümüzün en çok tercih edilen satış sitelerinden biri haline gelmiştir. Bu site üzerinden yapılacak olan alışverişlerde her türlü ürüne ulaşma imkânınız bulunmaktadır. Yani bulunduğunuz yer fark etmeksizin nerede olursanız olun alış veriş işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitede satılmakta olan ürünler için oldukça geniş düşünebilirsiniz. Kıyafetten kırtasiye eşyalarına, oyuncaklardan ikinci el eşyalara kadar birçok ürüne eBay’dan çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bütçesine katkı sağlamak isteyen insanlar için son derece doğru bir seçim diyebiliriz. Kullanmadığınız fazla olan eşyalarınızı satarak hem o eşyalardan kurtulabilirsiniz, hem de bütçenizi güçlendirebilirsiniz.

eBay Nasıl Alış Veriş Yapılır?

eBAy’dan alış veriş yapmak için ilk olarak bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Daha sonra yapmanız gereken şey ise bir üyelik hesabı açmaktır. Üyelik hesabı açtıktan sonra rahat bir şekilde alış veriş yapmanız mümkündür. Son zamanların yoğun ilgi görmekte olan firmalarından eBay’dan alış veriş yapmak paypalsız ne kadar zor gibi görünse de imkânsız değil. Bu yazı da sizlere eBay paypalsız ödemenin mümkün olup olmadığından bahsedeceğiz. Başlarda paypal ödeme seçeneği ile müşterilere hizmet veren ve alış veriş imkânı sunan site, son zamanlarda eBay paypal sorunu ile bu seçeneği kaldırmıştır. Yani paypal seçeneği olmadan site üzerinden alış veriş yapmak artık mümkündür. Bunun için yapmanız gereken şey ilk olarak siteye giriş yapmaktır. Eğer üyeliğiniz yok ise birkaç adımdan oluşan basit bir işlem ile üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra alacağınız ürünü seçmeniz gerekmektedir. Sayfada yer alan kategorileri inceleyebilir ve kendinize uygun bir ürün seçebilirsiniz. Kişisel ürünler alabileceğiniz gibi eviniz için gerekli olan her türlü eşyaya da bu site üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Paypal günümüzde internet üzerinden yapmış olduğumuz alışverişleri çok daha kolay bir hale getiren sistemdir. Bu sistem sayesinde internet üzerinden yapılan alış verişler oldukça artmıştır. Kendinize bir hesap açarak bireysel ya da ticari olarak işlerinizi kolaylaştırmanız mümkündü ve bu hizmeti son derece popüler olan eBay sitesindede kullanabilmekteydiniz. Ancak yaşanılan bazı sorunlar sebebiyle sitede verilmekte olan hizmet kaldırıldı. Yani bu site üzerinden yapacağınız alış verişleri paypal seçeneği olmadan yapabilirsiniz. eBay paypalsız alışveriş 2017 yılında son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için bir kredi kartına sahip olmanız yeterli olacaktır. Birçok yerde kullanabileceğiniz gibi bu sitede yapacağınız işlemlerde de kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Kredi kartı seçeneğini tercih ederek güvenli bir alış veriş yapmanız mümkündür.

Bu site üzerinden ihtiyacınız olan ürünleri satın alabileceğiniz gibi satmak istediğiniz eşyaları da satışa sunabilir ve kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Eğer kendi adınıza bir hesapaçarsanız işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Siz de paypal olmadan alış veriş yapıp yapamayacağınızı düşünüyorsanız bu düşüncelerinize son verebilir ve rahat bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu site sayesinde hem aradığınız ürünü uygun bir fiyat karşılığında bulabilir, hem de fazla eşyalarınızı elinizden çıkarabilirsiniz.

Related Articles

4 Comments

  1. Sırf laf olsun diye yazı yazmak. Bu kadar leş olunmaz. Ebay için öncelikle internet bağlantısı gerekiyor kadar saçma bir cümle var mı ya. Beyin özürlü insanlara yazı yazdırıyosunuz.

  2. Gerizekalı beyinsiz seo yaptığını sanıyorsun. Sana nasıl sövüyorum biliyor musun. Sövüldüğüne değermi bu şekilde makale yazman

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button