Ana Sayfa / Sağlık / Diş Ağrısı İçin Okunacak Dua

Diş Ağrısı İçin Okunacak Dua

Diş ağrısı, her bireyin çekmiş olduğu bir acı olarak oldukça sancılı ve geçmek bilmeyen bir sağlık problemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak ağrı başladığı zamandan itibaren uzun süre geçmez ve ağrı kesici hariç birçok yöntem denenmekte olsa da çok fayda sağladığı söylenemez.
Gündelik yaşamımızda birçok ağrı ve birçok sağlık problemi ile karşılaşabiliyoruz. Bu gibi durumlar için çözümü sadece ilaç kullanımı ile sağlamamalı, çeşitli dualar ile de hem ruhumuzu rahatlatıp, hem de acımızı dindirmesine yardımcı olabiliriz. Ayrıca sık ilaç kullanımlarının getirebileceği çeşitli sağlık problemlerinin de önüne geçmiş oluruz.

Hele ki diş ağrısı, ağrılar arasında en şiddetli ve insanı zorlayan ağrı türlerinden biri olması nedeni ile, etrafınızda herhangi bir işe yarar ilaç bulamadığınız zaman, sadece size acı ile beraber kıvranmak kalır. Bu acıyı da, internet üzerinden okuyabileceğiniz dualar ile beraber geçmesi adına fayda sağlayabilir.
İnsanın sadece zor anlarında değil, bunun haricinde Allah’a sığınmak için de hayatında yaşadığı tüm iyi ve kötü şeyler için dua etmeli ve kendini çok daha pozitif bir şekilde gündelik yaşama sokmalıdır. Bu şekilde yaptığınız takdirde, hem huzura erebilecek, hem de ahiret yaşamı için kendinize bir yol oluşturarak bir nevi yatırım yapmış olacaksınız.

İlk olarak bir diş doktoruna görünerek muayene olmalı, daha sonrasında ise kendinizi ruhen ve bedenen huzur sağlamak için ise dualar okuyarak iyi hissetmelisiniz.
Her ne olursa olsun, dua okumak hem kendi adınıza, hem de ölümden sonraki yaşam adına oldukça önemli olmaktadır ve bu olayı hasta olduğunuz zaman da gerçekleştirmeniz sizin için iyi olacaktır. Ancak duadan önce kendinizi garanti altına alarak acınızı dindirmek için bir doktora gidip muayene olmalı, daha sonrasında ilaçları kullanıp dileklerinizi iletmek üzere Allah’a sığınıp dua etmelisiniz.
Bizde sizler adına diş ağrıları için okumanız gereken tüm duaları, aşağıya bıraktık. Bu duaları diş ağrıları için gerekli tüm önlemleri almanızın ardından okuyabilir ve kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

1-Ayet-ül Kürsi

2-Kevser Süresi

 

Son olarak bir önceki yazımız olan Zayıflama Kürleri başlıklı makalemizde bitkisel kür, lahana kürü ve meyve kürü hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. İncelemeniz sizin için faydalı olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları