Ana Sayfa / Finans / DenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı

DenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı

DenizBank D-Şarj Bonus Kredi Kartı

Deniz Bank D-Şarj adını verdiği yeni çıkan ürünüyle genç ve üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar listesine girdi. D-Şarj kredi kartının özelliklerinden ve sağladığı avantajlardan bahsedeceğim.

Denizbank’ın D-Şarj kredi kartı da ilgili yazımızdaki alternatifler içinde artık yer alıyor. Öğrencilere sağladığı avantajları ve özellikleri sizler için sıraladık.

DenizBank D-Şarj Bonus Özellikleri

Üniversite öğrencileri için DenizBank, avantajları üst düzey bir kart hazırladı. Kredi kartında ilk yıl kart aidat ücreti olarak 3 Türk Lirası alan banka, devamında ki yıllarda 33 Türk Lirası alıyor.

2020 senesine girişte birçok banka kart kullanım ücreti alıyor olsa da çıkan yasa ile birlikte bu durum ortadan kaldırıldı. Özellikle öğrencilere kredi kartı veren fakat kart kullanım ücreti almayan bankaların var olduğunu da biliyoruz. Öğrenciler için her lira paranın ayrı önemi kıymeti var, böyle bir ücret alınmasaydı çok daha iyi olurdu.

D-Şarj kartın olumsuz yanını bir kenarı bırakıp, sağladığı avantajlara geçmek isterim.

Bonus Puan ve Hızlı Ödeme Özelliği

D-Şarj kart Bonus özellikleri taşımış olduğundan dolayı Bonus üye işyerlerinde kartınızla icra ettiğiniz tüm harcamalardan puan kazanabiliyorsunuz. Bununla beraber bonus kampanyalarından yararlanıp, taksit imkânlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Visa payWave özelliğine haiz D-Şarj Bonus ile 50 TL ve altındaki tüm harcamalarınızı şifre girmeden kolayca ödeyebiliyorsunuz.

Ekstra İndim Fırsatları

D-Şarj Bonus ile 6 ay süresince yapacağınız minimum 200 TL’lik harcama saslıne anında 10 TL Bonus kazanabiliyorsunuz. Öte yandan, yurt içi kafe/restoran harcamaları, tiyatro/beyaz perde bilet alımlarında da %10’luk indirimlerden yararlanabiliyorsunuz.

 Kaptan Hesap

Denizbank’ın D-Şarj ürünüyle beraber kredi kartının yanı sıra bir banka hesabı ve banka kartına da sahip oluyorsunuz. D-Şarj kart ile para yatırıp para çekebileceksiniz. Bununla beraber EFT, Havale benzer biçimde işlemleri de kolayca gerçekleştirerek fatura ödemelerinizi de yapabiliyorsunuz.

Yatırım hesabı için olmazsa olmaz Kaptan Hesap keşfedilmeyi bekliyor. Bu hesap sayesinde B tipi Likit Fon, Gecelik Vadeli Mevduat ya da döviz olarak paranızı değerlendirebiliyorsunuz. Bu hakikaten önemli bir avantaj D-Şarj, kredi kartı ve vadesiz hesap ihtiyacınızı giderdiği şeklinde hem de yatırım hesabı ihtiyaçlarınızı da gidererek, yatırım yapabilmenizi sağlıyor.

FastPay ile Mobil Cüzdan

Denizbank’ın muhteşem bir ürünü olan fastPay ile arzu ettiğiniz herhangi bir banka kartını kullanarak ödeme yapabiliyor ve bununla beraber mobil cüzdanınıza 7 gün 24 saat para gönderilebiliyor ve para çekebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları