Oyun Dünyası

Cuisine Royale Yarına Kadar Ücretsiz

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere özellikle Fortnite ve PUBG gibi oyunların hastası, başından kalkmayan arkadaşlar için kesinlikle tavsiye edebileceğim, şu an için her ne kadar menüsü bile olmayan bir erken erişim oyunu olsa da bu oyunda her şey sizi tatmin edecek seviyede. Ne FPS drop olsun, ne bug olsun ne de PUBG’ de ki başınıza gelen sorunlar olsun hiçbiri bulunmuyor ve firma erken erişimde olduğu için bir süre oyunu ücretsiz tutuyor. Politikaları gerçekten güzel en azından öyle gösterilmekte. Bu oyunu sizler için biraz kaleme alalım. Sizlere  bu oyun hakkında biraz bahsedelim.

Öncelikle şöyle;
Ciddi derece de oyun sektöründe gereksiz battle royale tarzı oyunlar bulunduğu için ön yargılarınızı atarak yazacaklarımı okumanızı öneririm.

Oyunumuzun konusu 2. Dünya Savaşı döneminde terk edilen, harap olmuş bir şehirde geçmesi ve bilgisayarımız oyuna bağlandığında bizi şehirde herhangi bir konumda başlatması.  Tabi ki harap olmuş bir şehir dedim diye küçük ufak tefek bir harita hayal etmeyin. Terk edilmiş köyler, değirmenler, tarlalar, ormanlar ve derelerde bu haritanın birer parçası olmakta. Bunun yanı sıra oyuna başladığımızda elimizde bıçak ile doğduktan sonra haritadan en yakın loot yapabileceğimiz köye, kasabaya gitmek ve olabildiğince gizli olmaya çalışmak.

Oyun daha erken erişimde olduğu için, PUBG gibi büyük hataları vb. olayları olmasa da geliştirilmesi ve düzeltilmesi gereken yerleri bulunmakta. Dolayısıyla bu oyunun 2 şekilde alıcısı olmakta. Ya oyuna para veremeyecek fakat battle royale tarzı oyunları oynamaktan, bu gibi oyunlarda arkadaşlarınızla vakit geçirmekten, izlemekten zevk alacak birisiniz ya da gerçekten battle royale aşığısınız ama oyunda optimizasyon, bug, hile veya saçma sapan hatalar almak istemiyorsunuz. Her 2 seçecek içinde gerçekten mantıklı bir karar olan Cuisine Royale, aman aman bir sistem gereksinimi de istememekte. Bu demek oluyor ki çok iyi bir bilgisayarımızın olmasına gerek yok, ortalama bir bilgisayar ile gerçekten bu oyunu oynamaktan zevk alabiliriz. Sizlere oyunun minimum sistem gereksinimlerini açıkladıktan sonra yazımıza son vereceğim fakat bunlardan önce dilerseniz aşağıda vereceğim linkten oyunun sitesine gidip oyunu inceleyip, fikir edinebilirsiniz.
Tabi ki yorum yazarak kendi düşüncenizi, görüş, istek veya şikayetlerinizi de belirtebilirsiniz.

https://store.steampowered.com/app/884660/Cuisine_Royale/

Cuisine Royale’ ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde;

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit /8 64bit /10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 560 veya daha iyisi, AMD Radeon 77XX veya daha iyisi
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button