Ana Sayfa / Sağlık / Çapa Devlet Hastanesi Randevu Alma

Çapa Devlet Hastanesi Randevu Alma

Ülkemizin en iyi hastanelerinden birisi Çapa Devlet Hastanesi’dir. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi olarak da geçen hastane gerek doktorlarının ilgisiyle gerekse verdiği hizmet ile birçok hastanın ilk aklına gelen hastane olmaktadır. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde muayene olmak isteyen hastalar için hastaneden nasıl randevu alacaklarını detaylı bir şekilde anlatacağız.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde muayene olmak isteyen kişiler randevularını hastanenin resmi online randevu sistemi üzerinden alabilirler. Çapa Devlet Hastanesi’ne ALO 182 veya MHRS üzerinden randevu alamazsınız. Hastanenin kendi sistemini kullanmanız gerekir.

Çapa Devlet Hastanesi’nden alacağınız randevunuzu hastanenin sizlere sunduğu telefon numarasını arayarak veya İstanbul Üniversitesi online randevu sistemi üzerinden alabilirsiniz.

Çapa Devlet Hastanesi’nden Telefon İle Randevu Almak

Yazımızda da belirttiğimiz gibi İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden telefon ile randevu alma işlemi yapabilirsiniz. Çapa Devlet Hastanesi’nden telefon ile randevu almak isteyen kişiler 0212 414 24 24 numaralı telefon numarasını aramaları gerekmektedir. Bu telefon numarası üzerinden Çapa Devlet Hastanesi’nden randevu almanın yanı sıra hastane hakkında ve hizmet verilen bölümler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çapa Devlet Hastanesi’nden Online Randevu Almak

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden telefon ile randevu alma işlemine ek olarak internet üzerinden de randevunuzu alabilirsiniz. Çapa Devlet Hastanesi’nden randevu almak için giriş yapacağınız siteyi sizlerle yazımızın sonunda paylaşacağız. Sizlere vereceğimiz bağlantıya tıklayarak randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere yazımızın sonunda verdiğimiz linke tıkladığımız zaman açılan sayfada direk Çapa Devlet Hastanesi randevu sistemine giriş yapacaksınız. Bu sayfada yapmanız gereken ilk işlem ilk gerekli bilgi olan TC kimlik numaranızı girmektir. TC kimlik numaranızı girdikten sonra gerektiği takdirde sizlere ulaşılabilecek bir telefon numarasını girmeniz gerekir. Randevu almak için girmeniz gerek diğer bilgiler ise şu şekildedir; baba adı, doğum yılı ve doğrulama kodudur.

Gerekli olan bilgileri girdikten sonra “Giriş” butonuna tıklıyorsunuz ve burada çıkan sayfada randevu almak istediğiniz Anabilim Dalı’nı seçiyorsunuz. Anabilim dalını seçtikten sonra ise karşınıza randevu tarihleri ve doktorlar çıkıyor. Burada size müsait olan zamanı ve doktoru seçerek “Evet” tuşuna basıyorsunuz. Bu şekilde randevunuzu alabilirsiniz.

ÇAPA Devlet Hastanesi Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan Böbrek Nakli Olanlar Araç Alabilir Mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları