Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Call Of Duty: World War 2′ ye Ek İçerik (DLC) Yayınlandı PS4

Call Of Duty: World War 2′ ye Ek İçerik (DLC) Yayınlandı PS4

Maalesef ki PC platformuna daha gelmeyen bu güzel DLC, üçüncü sırada yayınlanan içerik olarak karşımıza çıkmakta. Bundan daha önceki DLC’ leri incelemek isteyen arkadaşlar buradan https://store.playstation.com/en-us/product/UP0002-CUSA05969_00-CODWWIIMAPPACK01, inceleyebilirler.
Bugün incelemekte olduğumuz ek içeriğin ismi,  United Front ve içeriği ise her COD sevdalısının da bileceği ve tahmin edebileceği üzere zombiler.

Bu paketi satın aldığımızda bizlere sunulan özellikler ise şu şekilde olmakta;

 • Birkaç ekstra harita
 • Yeni savaş modu ve görevleri
 • Nazi Zombilerinin hikayesinin devamı

Bu paketi satın alan oyuncular  COD WW 2’de multiplayer oyunda 3 yeni haritaya erişim sağlayabilecekler.
Oyunda ek içerik ile sahip olacağımız haritaları detaylandırmak gerekirse,

 1. Market Garden adında bir harita ve temel amacımız düşmanlarla çok temas ederek, çarpışmak ve galip takım olmaya çalışmak. Kısacası ölüm maçı diyebiliriz.
 2. Monte Cassino adında ki ikinci harita da tahrip olmuş bir köyde geçmektedir. Bir sürü çatı, dikey yapılar ve yükseklik avantajları olan bölgeler mevcuttur. Burada da ilk harita kadar olmasa da sürekli bir savaş halinde bulunmaktayız.
 3. Stalingrad adında ki harita da ise büyük çatışmalar ve savaş bizi beklemektedir. Harita da iki farklı üs bulunmakta ve karşılıklı olarak düşman kuvvetleriyle savaşmaktayız.Activision firmasının yaptığı açıklama ise bu DLC hakkında şu şekilde  ” Oyuncular eski Thule’ un kayıp çağlarını açığa çıkarmalılar, tekrar kılıç yapıp aynı zamanda bu yeni Nazi zombi serüveninde sizlere ölümsüz bir ölüm deneyimi sunmakta.”
  Bu arada Activision firması bu DLC paketinin  PC ve Xbox ONE platformuna çıkıp çıkmayacağı hakkında bir duyuru yapmadı. DLC şu an için sadece PS4 için çıkmış bulunmakta.Peki bu ek içerik (DLC) ‘ nin fiyatı hakkında bilgi verelim.
  Oyun sadece DLC paketini almak isteyen arkadaşlar için belirlenmiş fiyatı 14.99$ olarak yer almakta.
  DLC paketini almak isteyen arkadaşlar bu linkten https://store.playstation.com/en-us/product/UP0002-CUSA05969_00-CODWWIIMAPPACK03 devam edebilirler.
  Hem oyunu satın alıp hem de bu DLC’ ye sahip olmak isteyen arkadaşlar ise ceplerinden 50$’ ı çıkarmaları gerekmekte.
  Tabi son zamanlarda gerçekleşen oyun satım- alımları, oyun yaratıcılarına, firmalarına oldukça memnuniyet vermekte çünkü Dünya piyasasının elle tutulur payını Avrupa ve Türkiye’ den çıkarmaktalar. İlerleyen zamanlarda çıkacak yeni oyunlarda Türkçe dil desteğine ve Türkiye pazarı yatırımlarına sık sık karşılaşacağımıza da emin olmamla birlikte bu dediklerimi gerçekleştiren firmalar da mevcut.
  Bunun yanı sıra oyunu kendi sitesinde incelemek isteyen arkadaşlar bu linkten https://store.playstation.com/en-us/product/UP0002-CUSA05969_00-CODWWIIDELUXE001 devam  edip merak ettiklerini giderebilirler. Fikirlerinizi yorum yoluyla belirtebilirsiniz.
  Hepinizi iyi günler diliyorum.

Bir önceki yazımız olan The Crew™ 2 STEAM' de Yayınlandı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları