Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Çalışan Candy Crush Saga Sorunsuz Hile Programı İndir

Çalışan Candy Crush Saga Sorunsuz Hile Programı İndir

Çalışan Candy Crush Saga Sorunsuz Hile Programı İndir

Günümüzde en çok sevilen ve en çok oynanan oyunlardan birisi Candy Crush Saga diğer bir adıyla da Şeker Kırmaca oyunudur. Oyunu kısaca bir özetlersek sizler aynı cins şekerleri aynı satıra ya da sütuna getirerek 3er, 4er ya da 5er şekilde patlatmalısınız. Ancak bu işlemi verilen satır ya da sütunların hepsinde eksiksiz bir şekilde yaparak level atlarsınız. Oynaması son derece keyifli olan bu oyunun güzelliği aslında birazda zorluğundan kaynaklıdır. Oyunun zor olması bu oyunu oynama isteğinizi arttırmakta ve sizi oyuna bağımlı hale getirmektedir.

Ancak oyunun bu eğlenceli tarafı oyunda can sınırı olması nedeniyle baltalanmaktadır. Oyunda bildiğiniz gibi 5 can hakkı verilir bu canı kullanınca canınızın dolması için saatlerce beklemeniz gerekmektedir. Buda oyundan aldığınız hazzı düşürür. Özellikle takıldığınız ve geçemediğiniz bölümleri geçmek sizin için daha eğlenceli gelirken bu can hakkı oyundan aldığınız zevki baltalar. Candy Crush Saga hilesi kullanarak bu sorunu kolayca aşabilirsiniz. Bu işlem oyundan aldığınız keyfi arttıracak ve sizin oyunu oynama hakkınızı kısıtlamayacaktır. Oyununu sürekli güncellenmesi hile programlarının çalışmasını güçleştirirken biz hileyi program kullanmadan çalıştırdığımızdan Candy Crush Saga hilesi sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

candy-crush-saga-hileleri-indir

Candy Crush Saga Can Hilesi Nasıl Yapılır?

Hilenin uygulanması son derece kolaydır. Ancak bu hile için sıkça kullanılan İnternet Explorer ya da Google Chrome gibi tarayıcılar desteklememektedir. Bu nedenle Mozilla Firefox tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir. İlk işlem olarak Mozilla bilgisayarınızda kurulu değilse bu tarayıcıyı indirip kurmanız gerekmektedir. Sonra http://leethax.net/facebook/candycrushsaga/ vermiş olduğum linki Mozilla ile açarak ‘İnstall Extension!’ yazılı tuşa tıklayın. Yazılımı kurma konusunda Mozilla’ya gerekli izinleri verin. Kurulumu gerçekleştirin ve Firefox’u yeniden başlatın. Sonra Facebook üzerinden Candy Crush’a girdiğinizde canınızın 99 olduğunu görecek ve oyunu dilediğiniz kadar oynayabileceksiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra Candy Crush Saga can hilesi sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Bu hile oyundaki sadece canı değil her şeyi sonsuz yapmaktadır. Buda takıldığınız levelleri daha kolay geçmenizin önünü açar.

Bir önceki yazımız olan PES 2016 Spor Toto Süper Lig Yaması + PTT 1. Lig [Yeni] başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

yorumlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları