general

Çağla Demir kimdir? nerelidir biyografisi

Çağla Demir kimdir Kısaca Tanıyalım?
Samsun’da 1992 yılında Dünya’ya gelen güzel oyuncu Çağla Demir, gördüğü lise eğitiminin ardından, Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde oyunculuk üzerine eğitim almış ve bu alanda çalışmalar yapmıştır. Hali hazırda halen Tümay Özokur eğitim Atölyesi’nde oyunculuk üzerine aldığı eğitim sürdürmektedir.

Oyunculuk kariyerinin öncesinde bir dönem modellik yapmış olan güzel oyuncu, o dönemde başarılı bir çok defile ve tanıtım projesinde yer almıştır. Asıl hayatı Tümay Özokur ile tanışmasıyla değişmiş, hemen ardından oyunculuk kariyerine atılmıştır. Ay Yapım’ın başarı yapımlarında biri olan dönemimin popüler dizisi Medcezir’de canlandırdığı Ceren karakteri ile dizi oyunculuğu kariyerine ilk adımını atan Çağla Demir, ilk deneyiminde sergilediği başarılı oyunculuk performansı sonrası bu alanda teklifler almaya devam etmiş, başarıyı istikrarlı bir şekilde elinde tutabilmek adına, örnek aldığı tecrübeli meslektaşlarını örnek almıştır.

Bir sonraki oyunculuk performansına Star Tv’de yayınlanan Kara Sevda dizisinde sergilemiş. Bunun akabinde kendi alanında başarılı yapımların kadroları için aranan hem başarısı hem de güzelliğiyle vazgeçilmez bir oyuncu haline geldi. Rol başarılı yapımlardaki çalışmaları sonrası bir dönem ara veren güzel oyucu bir süre başardığı işlerden dolayı kendini adeta ödüllendirerek, yeni yayın döneminde daha başarılı performanslar sergilemek amacıyla kısa dönem için ara verdi.

Sürekli olarak projelerde rol alırken aynı zamanda, alanında daha büyük başarılar elde edebilmek için eğitimini sürekli devam ettirmiş aynı dönemde ise yine Star Tv’de Berk Hakman, Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel gibi isimlerin kadroda yer aldığı Siyah İnci dizisinde rol almıştır. Son dönemde ise Atv’de yayınlanan ve kadrosunda Levent Ülgen’in de yer aldığı Kocaman Ailem adlı yapımda rol alarak, hala televizyon önünde başarılı oyunculuk performansını sergileyerek, aldığı eğitimin fazlasıyla amacına ulaştığını kanıtlıyor.

Güzel oyuncunun ilerleyen kariyer hayatında, başka hangi başarılı yapımlarda adından performansı ile bahsettireceği, oyunculuk dışında geçmişte yaptığı mankenlik kariyerine yeniden dönerek çalışmalar yapıp yapmayacağı kendisinin takipçileri için hayli büyük merak konusu haline gelmiş durumdayken bu sorunun cevabının ilerleyen günlerde göreceğiz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button