Ana Sayfa / Dini Bilgiler / Bir Garip Aşk Dizisinde Çalan Şarkı

Bir Garip Aşk Dizisinde Çalan Şarkı

Bir Garip Aşk Dizisinde Çalan Şarkı

 

Çok sevilen ve milyonları ekrana kilitlemeyi başaran dizilerden olan Bir garip aşk dizisi neredeyse tüm genç kızların hayallerini süsleyen bir dizi olarak, unutulmayacak bir performans göstermiş ve akıllara kazınmayı başarmıştır. İsterseniz bir garip aşk dizisinde geçen konuları şöyle bir özetleyelim ve o muhteşem aşkı sizlere hatırlatmaya çalışalım.

Bir garip aşk dizisi Hindistan’a ait olan küçük bir kasaba da yaşayan ve orta halli bir ailenin kızı olan Khushi Kumari Gupta ve Delhi’ de yaşamını sürdüren zengin mi zengin yakışıklı iş adamı olan Arnav Sing Raizada ‘nın aşk hikâyesini ele almaktadır. Tesadüfler sonucu karşılaşmaları ve hatta her seferindeki kötü tesadüflerden dolayı aralarında oluşan kin ve nefret dolu duyguların daha sonraki zamanlarda muhteşem bir aşka nasıl dönüşeceğini seyircilerine çok güzel bir şekilde aktarmış olan bu dizi hakkında daha fazla bilgi verelim.

Sıcakkanlı, sevecen, becerikli, dinine geleneklerine inanılmaz derecede bağlı ve bir o kadar da inatçı olan Khushi, evlenmek üzere olan ablasının endişeler içerisinde olmasından rahatsız olur ve damadın ailesinin kalmış olduğu otele gider. Khushi’nin amacı otele ablasının içindeki endişeleri bitirmek istemesidir. Otelde ise Arnav’ın sahibi olduğu moda şirketinin büyük bir defilesi bulunmaktadır. Tam anlamıyla defilenin içine düşen Khushi ilk olarak Arnav ile bu defilede karşılaşır. Arnav defilesini mahveden bu kızdan nefret ederken Khushinin başı ise büyük beladadır. Defile esnasında küçük bir kaza sonucu kameralara alınan görüntüler neredeyse tüm kanallarda yayınlanmış ve tüm herkes Khushi den bahsetmeye başlar. Çareyi Lucknow’dan uzaklaşmakta bulan ve Delhi’deki kasabaya halasını ziyaret amacıyla çareyi kaçmakta bularlar. Khushi ve Arnav tamamen tesadüf eseri artık aynı şehirdedirler. Aralarında kin ve nefretten başka bir duygunun yer almadığı için her karşılaşmaları da bir tartışma ve sinir bozucu olarak sonlanmaktadır. Bir garip aşk dizisi bu şekilde bazen entrika dolu bazen de muhteşem ve unutulmaz aşk sahneleri ile izleyenleri 7 den 70 e kilitlemeyi başarmıştır. Bu dizinin içerisinde yer alan birkaç şarkı izleyicilerin daha fazla heyecanlanmasına sebep olmuştur.

Bu şarkılar şunlardır;

Bir Garip Aşk- Banjaara

 

Bir Garip Aşk- Chaun Main

Bir Garip Aşk –Duaaaa

Bir Garip Aşk –Galiiiyan

 

Ve o muhteşem şarkı yani Arnav ve Khushi şarkısı

Bir Garip Aşk Şarkısı Band Han şarkıları yer almaktadır.

Bir Garip Aşk dizisi bitiyor mu? 2017

Bir garip aşk dizisinin bitmesinin arkasında bu dizinin oldukça uzun süre televizyon ekranlarında yer alması gelmektedir. Bu durumda günde iki kez ekranlara gelen Bir Garip Aşk dizisi, bu dizinin hayranlarını da sıkmıştır. Her ne kadar sevilen bir dizi olsa da, dizi izleyicilerinin sıkılmalarından dolayı dizi final yaptı ve de tam da istenildiği gibi izleyicilerin gözünde yani zirvede bir son gerçekleştirilmiş oldu. Sonuç olarak dizinin tadını kaçırmadan 102. Bölümde sevenlerine veda eden bu dizi, günümüzde tekrar bölümleri ile ekranlarda hala boy gösteriyor. 2016 Mart ayında izleyenlere veda eden dizi 2017 de varlığını tekrarları ile sürdürmektedir. Yeni bölümlerinin tekrar yayına girip girmeyeceğine dair şuan için bir duyum yok. Dizinin final bölümünü de düşündüğümüz zaman, bu dizinin tekrardan başlama ihtimali de oldukça azdır.

Bir önceki yazımız olan Vodafone Bedava Konuşma Paketi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları