Ek İş İmkanları

Bingöl Evde Yapılabilecek Ek İş İmkânları

 

Bingöl Evde Yapılabilecek Ek İş İmkânları

Bingöl ülkemizde nüfus bakımından az olan şirin bir yerdir. Sanayi, hayvancılık, tarım ve birçok sektörü içinde barındıran Bingöl ili evde ek gelir elde etmek isteyen kişilerede oldukça önemli sektörlerde iş fırsatları sağlıyor. Normal işi olan kişilerinde daha rahat ve konforlu yaşamak için ek iş aldığını söyleyebiliriz. Evde Yapılan iş sektörleri oldukça geniş çaplı olarak hizmet vermektedir. Sizlerde ev hanımı, emekli veya öğrenci olarak aynı zamanda gündüz çalışan diğer boş zamanlarında para kazanmak isterseniz ek iş alımı yapabilirsiniz. Size uyan sektörlerdeki firmalardan ek iş talep ederek evde kolayca kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Nikâh Şekeri İşi

Tüm merkez ilçelerde ve semtlerde evde iş imkânı oldukça yayılmakta olan bir iş sektörü olarak görülüyor. Evlere iş veren firmaların sayısı gittikçe artış göstermektedir. Çok ilgi gösterilen ek iş imkânı nikâh şekeri işi özellikle tüm bayanların tercih noktası olmuştur. Nikâh şekeri paketlenmesi ve yapım işi olarak evinize ek kazanç sağlamak için alabilirsiniz. Özellikle yaz döneminde artış gösteren ve firmaların yetişemediği nikâh şekeri işleri genellikle evde yapılan ek işler olarak verilmektedir.

 

Evde Paketleme İşi

Bingöl’de birçok farklı ürünleri paketleme işi ek iş olarak alabilirsiniz. Hem ev ekonomisine destek sağlayarak ek gelir elde etmek istiyorsanız çorap paketleme, sabun paketleme işi, nikâh mevlit şekeri paketleme, süs eşyaları paketleme gibi birçok çeşitli ürünlerle ilgili firmalar paketleme işlemi evlere yaptırmaktadır. Sizde kolay ve basit olan paketleme ek işi almak istiyorsanız ek iş veren firmalardan isteğe göre iş talep ederek evde yapabilirsiniz. Sayıya göre kazanç miktarı değişebilmektedir.

 

Kasnakta Peçete İşleme İşi

Evinden çıkmadan tüm işlerini hallederken aynı zamanda üreterek ve çalışarak ev ekonomisine destek sağlayarak ek gelir elde etmek için ek iş alımı gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde birçok firmanın evlere ek iş verdiğini biliyoruz. Çalışan sayısı az olduğu için, işin çok yorgun olduğu dönemlerde ve birçok faktörün etkili olması sonucu evlere ek iş sağlayan firmalar oldukça fazla. Bingöl’de oturan ev hanımlarının özellikle dikiş nakış işlerinden biraz olsun anlayan kadınların kolayca yapabileceği bir ek iş olarak görülüyor. Kasnakta kaneviçe tasarımı ve Peçete işlemesi firmalar tarafından ek iş olarak veriliyor. Sizde yapabileceğinize inanıyor iseniz belli bir sayıda alarak denemeye başlayabilirsiniz. Daha sonra âdeti yükselterek fiyat konusunda firma ile iletişime geçerek ek iş talep ederek evde yapabilirsiniz. Ek gelir elde etmek için en keyifli işlerdendir.

 

Boncuk Dizim İşi

Özellikle tespih, kolye, künye gibi birçok takı ve ürünlere boncuk dizim işi firmalar tarafından evlere ek iş olarak verilmekte. Sizde çok basit boncuk dizim işini almak için iş veren firmalardan isteğe göre iş talep ederek evde yapabilirsiniz.

 

Siz de Bingöl veya çevresinde oturuyor ve bu işlerden birini yapmak istiyorsanız e-posta adresinizi yorum olarak yazmanız iş veren firmaların size ulaşmasını kolaylaştıracaktır.

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. Bingöl de oturuyorum.Evde ek iş yapabilirim oldukça boş zamanım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu