Bimcell Bedava Sms Paketi

Henüz yeni çıkmış bir operatör olmasına rağmen hız kesmeden çalışmalarını sürdüren ve bir çok insanı kendisine çeken Bimcell’in bitmek bilmeyen kampanyaları var! Müşteri memnuniyeti adına mükemmel bir şekilde çalışma yapan ve bir çok insanın bu kampanyalardan yararlanmasını sağlayan Bimcell’in bugün sizlere; ”Ücretsiz sms paketlerinden bahsedeceğiz. ” İşte sizlere; ”Bimcell Bedava Sms Paketi”

Bimcell Bedava Sms Paketi

Bimcell denilince akla ilk gelen haliyle Bim marketleri ve zincir gıda şirketleri geliyor çünkü Bimcell’de bu mağazanın altında çalıştırılan bir kurum. Bimcell daha öncesinde bunun gibi bir çok kampanya yapmış bir gsm operatörü. Hız kesmeden tüm hizmetlerine devam eden ve bir çok insanı memnuniyet ile karşılayan bimcell’in bugün sizlere bazı kampanyalarından bahsedeceğiz. Bimcell genellikle internet üzerine kampanyalar yapsa da 1 adet sms üzerine yapmış olduğu kampanya mevcut ve bu kampanya üzerinden insanlara ücretsiz sms keyfi yaşatıyor. Peki bimcell ücretsiz sms yapma nasıl oluyor?

Bimcell Ücretsiz Sms Nasıl Yapılır?

  • Telefonunuzun mesaj kısmına geliyorsunuz ve aşağıda yer alan bilgilere göre bu mesajları gönderiyorsunuz daha sonrasında Bİmcell tarafından hattınıza ücretszi bir şekilde kontörleriniz, smsleriniz ekleniyor. Sonrasında ise tüm haklarınızı keyifli bir şekilde kullanmaya başlıyorsunuz. Bimcell’in yapmış olduğu bu sms kampanyasının bilgiler aşağıdaki gibidir; ”Yukarıda dediğimiz şekilde sms atmanız yeterlidir fakat daha sonrasında kontörleriniz gitmemesi adına bu hizmetleri tekrar deaktif hale getirmeyi unutmayın.” Biz sadece burada bilgisini paylaşıyoruz eğer bir sorunla karşılaşırsanız kesinlikle bir sorumlu tutulamayız.
  • Şimdi öncelikle yukarıda denildiği gibi telefonunuzun mesaj gönderme kısmını açın ve şu şekilde telefonunuzdan Bimcell’e mesaj gönderin.
  • 100 yazıp 4551’e mesaj gönderiyorsunuz ve anında hattınıza bimcell tarafından 100 adet sms tanımlanıyor. Tanımlanan sms’i istediğiniz şekilde kullanıyor ve istediğiniz kişiye gönderebiliyorsunuz fakat yukarıda dediğimiz şekilde bu hizmetleri daha sonrasında kesinlikle iptal etmeyi unutmayın. Daha sonrasında hattınızdan kontör çekilebilir veya faturanıza en faturalar gelebilir bunun için gönderdiğiniz sms’i iptal edin yani sms paketiniz yapıldıktan sonra iptal edin ki herhangi bir sorunla karşılaşmayın daha sonrasında boş yere para ödemek zorunda kalmayın.

Related Articles

6 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button