Teknoloji

Bimcell Bedava Konuşma Paketi

Bimcell’in kampanyalarını tanıtmaya devam ediyoruz. Bu seferki bimcell kampanyası ise şu şekilde; ”Bimcell Bedava Konuşma Paketi” Konuşma paketleri üzerine olan bu kampayanın içerisinde Bimcell tarafından bimcell müşterilerine ücretsiz bir şekilde dakika hakkı veriliyor. Peki bu dakika nasıl yapılacak? Dakika yapmak için konumuzu okumaya devam edebilirsiniz.

Bimcell Bedava Konuşma Paketi

Sizlere sürekli bir operatörün kampanyalarından bahsediyoruz. İşte turkcell, avea, vodafone, bimcell derken tüm gsm operatörlerinin kampanyalarını tanıtmış oluyoruz. Bu seferse yine bimcell adlı gsm operatörünün başka bir kampanyasını tanıtıyoruz. Bu kampanya içerisinde bimcell’li olan tüm herkese ücretsiz bir şekilde dakika verildiği yer alıyor. Eğer bimcelliyseniz ve dakikalarınızı halen almadıysanız bu konumuzu kesinlikle kaçırmayın. Konuyu daha fazla uzatmadan bimcell’in bu kampanyası hakkında sizlere detaylı bir şekilde bilgi verelim;

Bimcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

  • 250 dakika kazanmak için telefonunuzun mesaj gönderme kısmına girin ve şu şekilde mesaj göndermesi yapın. 250DK yazıyorsunuz ve 4551’e mesaj gönderiyorsunuz. Daha sonra bimcell tarafından hattınıza bedava sms, dakika tanımlanmış oluyor. Bu sms sayesinde hattınıza bimcell tarafından toplamda 250 dakika her yöne dakika veriliyor. Bu mesajı daha sonrasında iptal etmeyi unutmayın çünkü kontör kesilebilir veya faturanıza daha sonradan farklı bir fatura daha çıkartılabilir. Bunun için kesinlikle gönderdiğiniz mesajı daha sonrasında iptal edin ve iptal ettirin.

Bunun gibi daha bir çok kampanya için sitemiz içerisinde arama yaptırabilir veya bimcell’in resmi internet sitesine bakarak bu konu hakkında daha fazla bilgi alarak tüm kampanyaları yakından takip edebilirsiniz. Sadece bimcell’in kampanyalarını paylaşmadık. Bimcell haricinde vodafone, turkcell, avea diğer operatörlerin tüm kampanyalarını diğer konularımızda sizler için ücretsiz bir şekilde paylaştık. Eğer bir sorunuz veya sorununuz olursa bu konu altından yorum yapabilirsiniz. Diğer tüm kampanyalar için sitemizin arama motoru bölümünü kullanabilirsiniz. 250 dakikalık bu konuşma paketini yapmak için daha ne duruyorsun? Üstelik sitemiz içerisinde sadece dakika kampanyası değil internet, sms diğer konularda olan paketler ve kampanyalarda bulunuyor. Bunları kaçırmamalı ve hemen yapmayı denemelisin. Haydi şimdi konuşma kampanyanı ücretsiz olarak al!

İlgili Makaleler

17 Yorum

  1. 9 gb İnternet var onu nasıl dk yaparım lütfen yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu