Ana Sayfa / Teknoloji / Bimcell Bedava İnternet Paketi

Bimcell Bedava İnternet Paketi

Yeni operatörlerden bir tanesi olan; ”Bimcell”’in bugün sizlere kampanyalarından bahsetmeye çalışacağız. Eğer hattınız bimcell ise ve hattınızda herhangi bir internet paketi bulunmuyorsa merak etmeyin bu konu sayesinde ücretssiz bir şekilde internet hakkınız olacak çünkü bimcell’in yapmış olduğu kampanyalara göre tüm müşterilerine şuanda ücretsiz olarak internet hakkı veriliyor. Peki nasıl yapacağız? Ne yapmamız gerek? İşte sizlere tüm detaylarıyla; ”Bimcell Bedava İnternet Paketi”

Bimcell Bedava İnternet Paketi

Operatörlerin arasına yeni bir operatör daha dahil oldu ve bu operatörün adı; ”Bimcell Bedava İnternet Paketi”. Evet yeni girmiş olmasına rağmen büyük bir şekilde yankı uyandıran Bimcell tüm müşterilerine özel olarak bazı kampanyalar yaptı. Bu kampanyalar arasında ücretsiz internet hakkı, ücretsiz sms, ücretsiz dakika, konuşma vs. vs. bulunuyor fakat siz halen bunlardan yararlanmadınız mı? O halde gelin sizlerle birlikte bimcell’in yapmış olduğu bu kampanyaları inceleyelim..

Ücretsiz internet paketi

Nasıl yapacağız bu paketi? Öncelikle telefonunuzun sms yazma yani mesaj gönderme bölümüne giriyorsunuz ve daha sonrasında aşağıdaki gibi yani anlattığımız şekilde istenilen yere mesaj gönderiyorsunuz. Daha sonrasında internet hakkınız bimcell tarafından hattınıza ücretsiz bir şekilde tanımlanıyor ve keyifle kullanmaya başlıyorsunuz.

  • Deneme yaz 3455’e gönder ve internet hakkı kazan.
  • 250MB yazıp 4555’e mesaj gönderirseniz 250mb internet hakkı kazanırsınız.
  • 500mb yazıp 4555’e gönderirseniz 500 mb internet hakkı ücretsiz olarak sizin olur.
  • 1gb yazıp 4551’e mesaj gönderirseniz yine aynı şekilde internet hakkınız olur.

Bunların haricinde birde bimcell’in yapmış olduğu kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalar arasında konuşma ve sms bulunmaktadır. Eğer konuşma ve sms kampanyalarını da bilmek istiyorsanız sitemizin içerisinde başlıkları aratabilirsiniz bunun haricinde yazacağımız daha sonraki makalelere göz atabilirsiniz yani bizi takipte kalarak bu konuların hepsinden bilgi alabilir ve hızlı bir şekilde sizde kampanyalardan haberdar olarak ücretsiz internet hakkı, ücretsiz sms gibi kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Şimdilik bu kadar yazabiliyoruz fakat dediğimiz gibi eğer diğer kampanyalarıda öğrenmek istiyorsanız sitemizi takipe alın veya sitemizin içerisinde gezinip konu başlıklarına göz atabilirsiniz. Umarım iyi bir şekilde yardımcı olabilmişiktir.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava SMS Paketi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

33 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları