Beril Kayar Kimdir Kaç Yaşında?

Beril Kayar kimdir Tanıyalım
10 Kasım 1988 tarihinde İstanbul’da Dünya’ya gelen güzel oyuncun boyu 1.77’dir. İlk ve Ortaokul eğitim hayatını doğduğu şehir İstanbul’da tamamlamış, üniversite eğitimini ise Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü başarıyla bitirerek eğitim hayatını sonlandırmıştır. Fotoğraf çekmek, bisiklete binmek ve tango yapmak gibi hobileri bulunan güzel oyuncu, hobileri üzerine de fazlasıyla yoğunlaşarak sosyal hayatta aktif rol oynamış, hobi olarak başlayan bu ilgi alanlarını fırsat buldukça profesyonel anlamda, geliştirmeye yönelik çalışmalara yönelmiş ve eğitim almıştır. Bir çok alanda aktif olarak faaliyet gösterdiğinden ötürü kendisinin işini seven ve sosyalliğe dayalı bir yaşam tarzının olduğunu söylememiz mümkün görünüyor.
Oyunculuk kariyerin öncesinde model ve mankenlik yapan, Beril Kayar oyunculuk hayatına ise ilk kez Acayip Hikayeler adlı dizide, Rakkase karakterine hayat vermiş, sonrasında ise oyunculukta büyük bir ilerleme kaydederek, döneminin beğenilen yapımlarından olan Adını Feriha Koydum dizisinde, Feriha karakterine hayat veren Hazal Kayan’ın yerine geçerek başrol oyuncusu olmuş ve Feriha karakterini canlandırmaya başlamıştır. Feriha karakterine hayat verdiği dönemde ise hem sosyal medyayı hem televizyon Dünyasını fazlasıyla meşgul etmiş ayrıca dizinin kimi hayranları tarafında kötü, kimileri tarafından ise iyi olmak üzere pek çok eleştiriye maruz kalmıştır. Hızlı bir yükseliş gösteren oyunculuk kariyerinde, başarılı işleri sonrasında, çok geçmeden yine yılların fenomen dizisi haline gelmiş olan Arka Sokaklar dizisinde yer alarak alanındaki başarışını taçlandırmıştır. Dizinin 9.Sezonunda canlandırdığı Deniz karakteri sonrasında ise yine alanında kendini geliştirmeye yönelik işlere verdiği bilinmekte, bir daha ne zaman ekranda yani yeni bir proje içinde görüneceği ise hayranları tarafından fazlasıyla merak edilmektedir.
Kendisini bu sıralar yalnızca sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz güzel ve başarılı oyuncunun halen bir çok dizi ve filmden teklif aldığı, projeler içerisinden kendisini uygun olanı seçebilmek adına bir değerlendirme süreci içerisine girdiği bilinmekle beraber, aradan geçen bu süreden sonra acaba manken olarak mı, yoksa oyuncu olarak mı mesleki kariyerine devam edeceği gerçekten hayranları için cevaplanması merakla beklenen bir soru haline gelmiş durumda.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button