Ana Sayfa / Teknoloji / Bedava Steam Kodları

Bedava Steam Kodları

Bedava Steam Kodları

Bilgisayar oyunları, teknoloji ve internetin gelişmesi ile bambaşka bir boyuta ulaşmış durumda. Dünya üzerinde her gün milyonlarca kişinin düzenli olarak oyun oynadıklarını, oyun oynarken belirli bir miktarda gelirler elde ettiklerini söyleyebiliriz. Oyun dünyasının bir endüstri alanına geldiğini, dünya üzerindeki birçok ticaret alanından dahi daha fazla ticaret hacmine ulaştıklarını görmekteyiz. Tek bir oyun üzerinden milyarlarca dolar kazanan şirketler, milyonlarca kişiyi tek bir çatı altında toplamanın oldukça kolay bir yöntemini bulmuşlar. Oyun dünyası kendisini artık bir spor kolu içerisinde görerek kendilerini e-spor olarak adlandırmaktalar. Bu alanda yer alan oyunların tamamı oyuncuların profesyonel bir şekilde yetişmesine olanak sağlayarak düzenli bir şekilde yüksek oranda gelirler elde etmesinde de olanak sağlamakta.

Oyun dünyası denilince akla ilk olarak Steam gelmektedir. Dünyanın en büyük oyun şirketi olarak gösterilen Valve, başta kendi oyunları olmak üzere dünya üzerinde yayımlanan her oyunu tek bir çatı altında toplamak istemiştir. Kendisine özel olarak geliştirdiği bu platform içerisinde oyunların gizliliğini de koruyarak hile ya da yasadışı kullanımların da önüne geçmek istemiştir. Platform içerisinde dahil olan oyunların tamamı birebir yayıncı şirketler tarafından yüklenmektedir. Oyunların bir kısmı ücretsiz olarak sunulurken bir kısmı yapımcı şirket tarafından belirlenen ücret karşılığında satılmaktadır. Oyunların yine bir kısmı online olarak sunulurken bir kısmının da herhangi bir internet bağlantısı gerektirmediğini söyleyebiliriz.

Ücretli olarak satılan oyunlar gerçek anlamda talep edilen ücretleri hak etmektedir. Profesyonel bir şekilde tasarlanmaları ve oyuncu ihtiyaçlarını gözetecek şekilde yapılmaları ücret olarak oyunculara yansıtılmş durumdadır. Oyun almaya yeterli oranda bütçesi olmayan, yasa dışı şekilde oyun indirmekten kaçınan birçok kişi Steam Cüzdan Kodlarına ihtiyaç duyarak istediği oyunlara ihtiyaç duymaya çalışmaktadır. Steam Cüzdan Kodları hakkında merak edilen tüm ayrıntıların yazımız içerisinde olacağını ve bir miktar kart paylaşımında bulunacağımızı belirtmek istiyoruz. Öncelikle bu kodlar, Steam tarafından oluşturulmakta olup içerisinde 1 TL, 5 TL, 10 TL, 20 TL, 50 TL ve 100 TL gibi bakiyeler ile beraber milyonlarca oyunu bünyesinde barındırmaktadır.

Bedava Steam Kodları kullanılması ile beraber kullanıcılar ya rastgele oyun almakta ya da sistem tarafından belirtilen bakiyeleri almaktadırlar. Bakiyelerin çıkma olasılığı oldukça düşük olup genellikle oyunlar çıktığını söyleyebiliriz. Oyunların değeri en düşükten en pahalıya göre değişiklik göstermekte olup tamamen şansa bağlı olacak şekilde planlanmaktadır. Kodların herhangi bir kullanım süresi olmayıp istenildiği zaman aktif edilebilmektedir. İnternet üzerinden kod paylaşımları yapılması durumunda hızlı davranılması gerekildiği, kodların dakikalar içerisinde bitebileceklerini belirtelim. Bazı internet sitelerinde kodlarda şu oyunların ya da bu kadar bakiyenin bulunduğunu belirterek paylaşımlarından ziyaretçi kazanmak istemektedirler. Maalesef ki böyle bir durum olmadığını, kodlar içerisinde ne olduğunun kimse tarafından bilinmediğini söyleyebiliriz.

Steam Cüzdan Kodları aracılığıyla istediğiniz, hayallerini kurduğunuz oyuna sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bir hesap, istediği kadar cüzdan kodu kullanabilme yetkisine sahiptir. Cüzdan Kodları üzerinden gelen oyunları satamaz, hediye olarak gönderemezsiniz. Yukarıda da dediğimiz gibi içerisinden 10 kuruş değerinde de bir oyun çıkabilir 150 TL değerinde de bir oyun çıkabilir. Bu durum tamamen sizin şansınıza bağlı olarak gelişmektedir. Bazı programlar botlar yardımı ile seri seri kod ürettiğini de iddia etmektedir. Yine bu bağlantılara itimat etmemeniz konusunda sizleri uyarmak istiyoruz.

Bedava Steam Kodları

6NWGQ-BHA6Z-53MXE

82TAR-BOAU4-YU7MI

POW21-HALMN-V3STQ

9TAVG-UAT45-HMNID

XAHPM-16BYZ-ALKQ1

EFEC5-6GK83-BDHHG

V9I6Q-7HDAE-Y22Q8

X75E3-AEJKC-8D87J

R4AIT-TVWJ9-NFQIF

2BJLM-BKDW4-385CK

K4EY2-KDWFM-4BZ4I

T5HN6-6HWL5-205FI

CJ8Z4-MKNBX-RDQT5

XMMJ6-G7TKK-J8D0G

5YC2D-ZP8T0-6EX2D

2FCBH-F3HBX-VC2M2

54CFF-QFNR5-QZ7A0

KXHPN-33G3C-49X3E

TBZLB-DBAI9-X67KI

HY0CX-ZHRIL-FW55J

8Q3JR-MNNC8-X6NIH

707QJ-2K0I6-WC24Y

Z9MZ4-3P2IF-F6M5N

CNP8I-WG7IM-TWJ8K

RFFT9-WLDRC-EXEV7

DYXYN-CM2WR-48HWI

YA9Z2-5XPY8-KT7P7

7QWZ3-DCVEY-DQ7QP

KENJY-B8KQI-D70QR

2AJ4V-NMB5I-6MKQ4

PTHAL-CFITT-V6XB5

GIHWL-PVRGA-ZTDP8

V9ZVE-KZNB5-MFC7E

5BIZR-D8JTI-HQ8BW

RVQJ5-N0PN9-JTEAH

IDFPA-LXKRN-FA4KR

QT9II-LZ8R4-D6BRJ

9MQQ2-NTMG7-GX76M

77AVT-GT09T-EX8GJ

A695N-54XAI-YRMM0

53W3N-X5KFP-DGHIM

Bir önceki yazımız olan Bilgisayar Kaç Saattir Açık Nasıl Anlayabilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

11 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları