Genel

Bedava Pepsi Şifreleri 2023 Güncel

Firmalar, şirketlerini büyütebilmek adına önüne gelen her fırsatı değerlendirmeye çalışmaktadır. Oyun sektörünün son zamanlarda büyük yükselişler yakalaması ile beraber birçok kişinin internet üzerinden birtakım oyunlar oynadığını görmekteyiz. Genelde masa oyunları, kağıt oyunları, taş oyunları oynayan kişiler, rakiplerine üstünlük sağlayarak eğlenceli vakitler geçirmeye çalışmaktadır. Puana dayalı oyunların artık kalmadığını, birçok oyunun çip adındaki sanal paralar ile oyunlar oynattıklarını görebiliriz. Başta okey, 101 okey, tavla, batak gibi oyunlarda geçerli olmaya başlayan çipli oyun sistemleri poker , bilardo alanlarında da yavaş yavaş yaygınlaşmaya başlamışlardır. Bir anda oyundaki rekabete kapılan kişiler, çiplerini bir anda kaybederek oyunların dışında kalmaktadırlar. Oyunlara kaldığı yerden devam etmek isteyen kişiler, bir şekilde bedava çip kazanmanın yolunu araştırmaktadırlar.

Facebook üzerinden oynan 101 okey, okey, tavla, batak gibi oyunların yapımcıları, dev kola üreticisi Pepsi ile anlaşma yaparak karşılıklı olarak bir büyüme stratejisi belirlemişlerdir. Pepsi kutu kolalarının açma halkalarının arka bölümlerinde yer alan 8 hanelik şifreleri çip alma ekranındaki uygun bölüme yazan kişiler 25.000 Çip kazabilmektedir. Her oyun içerisinde aynı tutarda çip verildiğini, bedava olarak dağıtılan ödülün 25.000’i geçmediğini belirtelim. Bu anlaşam ile hem oyun yapımcıları oyuncuları daha fazla aktif hale getirmiş oluyor hem de pepsi kendi satışlarını artırdığını söyleyebiliriz. Oyuncular bedava pepsi şifreleri ile hile ya da illegal yazılım aramadan istediği kadar çip sahibi olabilmektedirler. Kullanıcılar, istedikleri kadar şifre yükleyebilmektedir. Pepsi ve oyun yapımcı şirketleri bu konuda herhangi bir sınırlandırma koymamışlardır.

Her açma halkası sadece 1 kez kullanılabilmektedir. Kişiler, ellerine geçen şifreler ile sadece 1 oyuna bakiye yükleyebilmektedirler. Bu sayede oyuncu sayılarını bir hayli artıran oyun yapımcıları, Pepsi ile anlaşmalarını ömür boyu devam ettirmek istediklerini belirtmişlerdir. Bazı durumlarda pepsi şifresi bulamayan ya da kola almak için vakit bulamayan kişiler, şifreleri online olarak internet üzerinden aramaktadırlar. Bazı kişiler, Facebook üzerinden oyun oynamadığını, gün içerisinde çok fazla kola tükettikleri için ellerinde bulunan açma halkası şifrelerinin ihtiyaç sahipleri tarafından kullanılmasını istemektedirler. Sürekli olarak internete yüklenen kullanılmamış şifreler birçok kişinin işine yaramakta olup okey vb. oyunlardaki süreçlerinin devam etmesine olanak sağlamakta. Eğer sizlerde bu grup içerisinde yer alıyorsanız sizlere yüzlerce bedava pepsi şifresi vereceğiz. Bedava Pepsi Şifreleri 2023 Güncel olup her biri sıfır olarak eklenmişlerdir. Liste sürekli olarak yenilecek olup sürekli yeni şifreler eklenecektir.
Güncelleme 23 ekim salı, şuan için 3 adet pepsi kodu ekledim yorum kısmandan şifre talep edebilirsiniz herkese birer adet şifre mail adresinize göndereceğiz takip de kalın.

Bedava Pepsi Şifreleri 2023

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : FTHZA8UZ

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : FYKLDLPE

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : F483ZLML

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : D S C 7 8 5 4 1

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : A X B F D 8 7 4

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : V F 7 T 8 D 5 V

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : 4 8 7 D 9 S 5 V

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : N G F 4 D 9 S 8

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : V B H 5 F 9 S 7

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : S 4 C 7 S F H D

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : C X E 8 S 9 V 4

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : B D F 8 R 5 6 S

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : W Q 9 S 5 6 S 9

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : S A 4 V 8 D 9 S

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : F 4 S 5 S 8 R G

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : B V C F 5 F 9 8

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : 4 5 8 4 D S 5 6

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : S D C 5 S 9 8 D

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : 4 D 5 E 8 S 7 V

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : N D 4 F 8 D S C

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : F S S 4 R 8 4 S

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : 4 5 6 8 S 4 C C

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : A S D E F 4 G 8

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : B D 5 8 D S 5 A

Bedava Kullanılmamış Pepsi Şifresi : S A D 4 G 8 S D

İlgili Makaleler

25 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu