Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Bedava Clash Of Clans Gmail Hesapları 2019 COC

Bedava Clash Of Clans Gmail Hesapları 2019 COC

2013 senesinde IGG tarafından piyasaya sürülmüş olan Castle Clash, çıktığı günden beri son derece yoğun bir ilgi gören popüler bir oyun. Oyunun temel mantığı köy kurup savaşma üzerine gelişiyor. Bu kısma dek hepimizin aşina olduğu ve daha önce benzerleri ile karşı karşıya geldiği bir oyun özelliği gösterse de bu oyunun farklı olarak kahraman geliştirme üzerine kurulmuş olması, etkinlik yönünden zengin bir içeriğe sahip olması ve bunların yanı sıra kalite yönünden de üstün olması Castle Clash’ı benzeri olan diğer oyunlardan farklı kılıyor. Castle Clash bedava çarlar kullanıcı adı ve şifreleri, oyunun nasıl oynandığı ile ilgili temel bilgileri yazımızı  devamında bulabilirsiniz.

Castle Clash oyununun pek çok ülkeye özgü dili ve bunun yanı sıra serverlari yer almaktadır. Türkçe oynama imkanı sunması ve Türkiye’ye özgü serverlarinin olması, oyunun önemli artı yönleri arasında yer alıyor. Bunların dışında sözünü edebileceğimiz bir diğer artısı ise ayda bi gelen yenilik ve güncellemeler sayesinde oyunun dinamik bir havaya bürünmesini sağlayarak oyuncuların sıkılmadan oynamalarını imkanlı kılıyor.

Oyunun genel detayları ile ilgili temel bilgilere değindikten sonra şimdi gelelim oynanış şekline. Castle Clash nasıl oynanır? sorusu oyuncuların en çok merak ettikleri noktalardan bir tanesi. Şimdi gelin oyunun nasıl ve ne şekilde oynandığı ile ilgili detaylara değinelim.

Castle Clash Nasıl Oynanır?
Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki Castle Clash oyununda kahramanlar sıradan, elit ve efsanevi olmak üzere 3 çeşit olarak gruplandırılmaktadır. Burada aklınıza bu kahramanları nasıl elde edeceğinize yönelik sorular takılabilir. Tam bu noktada şans faktörünün devreye girdiğini söyleyebiliriz. Oyun sırasında kazanmış olduğumuz elmaslar ile kahraman denemesi yapmak suretiyle bahsettiğimiz bu kahraman çeşitlerine sahip olmak için çaba sarf ediyoruz. Sahip olduğumuz bu kahramanların level almasını sağlayarak, aynı zamanda güçlerini arttırarak ve evrimleştirerek daha çok güçlenmeleri için gayret ediyoruz.

Oyunda tüm kahramanların kendilerine özel belli yetileri olup bunun yanı sıra bir de değiştirilebilir yetileri mevcut olup bu yetilere bir de üçüncü olarak kret adı verilen bir özellikten de bahsedebiliriz. Kısacası ilk etapta aynıymış gibi görünmekte olan iki kahramanın sahip oldukları farklı kret ve yetileri sayesinde bambaşka performanslara sahip olduklarını görebiliyoruz. Oyunda, hangi kahramanları aynı anda kullandığımıza bağlı olarak farklı kombinasyonlar meydana getirmek olanaklı olabiliyor. Tüm bunlarla birlikte kahramanlara eşlik etmekte olan petleri ve her ne kadar çok kullanılmasa dahi kahramanların ordularını görebilmekte mümkün.

Castle Clash oyununuzu cihazınıza kurabilmek için cihazınızın Android ise minimum 2.3, IOS ise minimum 6.0 sistemine sahip olması gerekmektedir. Oyunun tabletlere indirilerek oynanması mümkündür. Oyun, az düzeyde şiddet içerdiğinden dolayı 9 yaş altı çocuklar için bir sınırlandırma söz konusudur. Bu sınırlandırmadan dolayı 9 yaşın altında olan çocuklar için uygun bir oyun değildir.

Castle Clash Bedava Çarlar
Oyunun nasıl oynandığından da söz ettikten sonra şimdi gelelim sizin için topladığımız bedava çar listelerine. Oyunu ücreti olarak indirip sonra çeşitli nedenlerden dolayı oynamayı bırakan kullanıcıların sosyal medyalarda paylaşmış oldukları kullanıcı adı ve şifreleri sizler için derledik ve yazımızın devamına ekledik. Şimdi bunları inceleyelim:

Kullanıcı Adı: kunduz212111
Kullanıcı Şifresi: 05352145523

Kullanıcı Adı: trprogamer@gmail.com
Kullanıcı Şifresi: 055489612922

Kullanıcı Adı: hasretimsinsen@hotmail.com
Kullanıcı Şifresi: 5442131

Kullanıcı Adı: hayriari@hotmail.com
Kullanıcı Şifresi: hayri123

Kullanıcı Adı: mert123@hormail.com
Kullanıcı Şifresi: 123123

Kullanıcı Adı: ramazanakgul@hotmail.com
Kullanıcı Şifresi: 123rmz1234

Kullanıcı Adı: kadirariturk@hotmail.com
Kullanıcı Şifresi: kado9876

Bir önceki yazımız olan Mavi Balina Oyunu Nasıl Oluştu Ve Tehlikesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

11 Yorumlar

  • Abi bana da bi hesap verirmisin th 11 th 12 th 13 faketmez şimdiden Allah razı olsun kral senden adamsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları