Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Battlefield 1′ in Ücretsiz DLC’ sine Sahip Olma Fırsatı

Battlefield 1′ in Ücretsiz DLC’ sine Sahip Olma Fırsatı

Merhaba arkadaşlar, başlıktan da görüp geldiğiniz bu konuya hemen sizler için değiniyorum ki fazla ekmek sırası oluşmasın 🙂

Electronic Arts’ ın ücretsiz olarak dağıttığı DLC  olarak ifade ettiğimiz indirilebilir içeriğe sahip olmak isteyen arkadaşlar veya hazır DLC’ yi ücretsiz aldım oyunu da indirimdeyken aradan çıkartayım diye düşünen arkadaşların bir an önce acele etmesini öneririm. Electronic Arts bizi böyle indirimler yaparak çok şaşırttığı söylenemez aslında çünkü firma üçüncü defa böyle bir indirim yapmakta ve her indirimde tabi ki farklı bir DLC paketini vermekte.

Bu DLC’ yi oyuna sahip olmadan alabilirsiniz fakat Battlefield 1 olmadan oynayamazsınız. Oyuna da sahip olmak isterseniz Battlefield 1 Revolution Edition paketini %75 indirim ile DLC fiyatına satın alabilirsiniz. Bu arada dile hemen dile getirelim oyunun Battlefield 1 Standard Edition  paketi 40€ yani fiyat kıyaslaması yaptığımızda oldukça uygun fiyata sahip olmaktayız.

İndirilebilir içeriğin (DLC) detayına inecek olursak;

DLC’ mizin adı Turning Tides, içeriği The Gallipoli Campaign veya Battle of Gallipoli ismiyle de bilinen Gelibolu Savaşı‘ dır. Oyunun bize sunduğu özellikler doğal olarak ister Osmanlı Devleti adı altına istersek de İtilaf Devletleri adı altında savaşıp verilen görevleri yerine getirmekteyiz.

Kısacası Battlefield 1 oyununa sahip olanlar için biraz daha güzel bir haber. Peki bu oyunu nasıl ücretsiz alacağız dediğinizi duyar gibiyim. Hemen sizlere yardımcı olayım. Öncellikle Origin hesabı olmayanlar için buradan kendinize bir hesap açıyoruz. Ardından dilerseniz masaüstü uygulamasını indirip, dilerseniz de tarayıcı üzerinden Browse Games > Battlefield > Expansion Packs şeklinde tıkladıktan sonra  Battlefield™ 1 Turning Tides DLC’ mizi seçiyoruz. Buradan sonra Battlefield 1‘ e sahip değilseniz size bir seçenek sunuyor, eğer oyunu almak istiyorsanız kabul edip,  devam edebilirsiniz veya almak istemiyorsanız continue without Battlefield™ 1 butonuna tıklayarak, indirilebilir içeriğe sahip olmuş oluyoruz.

Oyunu alacak arkadaşlara özel, oyunun minimum sistem gereksinimlerini de buraya yazıp, konumuzu sonlandırıyorum.

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10
  • İşlemci (AMD): AMD FX-6350
  • İşlemci (Intel): Core i5 6600K
  • Bellek: 8GB RAM
  • Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon HD 7850 2GB
  • Ekran Kartı (Nvidia): Nvidia GeForce GTX 660 2GB
  • DirectX: 11.0
  • Boş Disk Alanı: 50GB

DLC’ nin içeriğini daha detaylı öğrenmek ve izlemek isteyen arkadaşlar konudan ayrılmadan önce şu videoyu da izleyip, oyunun ne kadar alınmaya değer olup olmadığını da öğreneceklerdir. Benim tavsiyem iyi bir bilgisayara sahipseniz bu yaz fırsatlarını sakın kaçırmayın.

Son olarak bir önceki yazımız olan Call of Duty: Black Ops 4 Yayınlanma Tarihi ve Ön Sipariş başlıklı makalemizde 12 ekim, 12 october ve 4 hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. İncelemeniz sizin için faydalı olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları