Ana Sayfa / Finans / Axess Exi26 Öğrenci Kredi Kartı

Axess Exi26 Öğrenci Kredi Kartı

Akbank’ın 26 yaş altı öğrenciler için oluşturduğu kredi kartı portföyü birbirinden farklı avantajlar ile sizlerin hizmetine sunuyor.  Özel tasarım şeffaf kart yapısıyla göz alıcı bir şıklık sunan Akbank, öğrenciler için her detayı düşünmüş görünüyor.

Axess Exi26 ile bütün üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde çip paraya doyacaksınız. Kazanılan çip paralar ile yine tüm üye iş yerlerinden bedava alışveriş yapabileceksiniz. Akbank kazanılan çip paraları 1 Chip Para = 1 Türk Lirası olarak tanımlarken aslında farkını açıkça ortaya koyduğunu gösteriyor.

Her alışveriş sonrasında sliplerini kontrol edebilir, biriken chip paralarını her an takip edebilirsin.

Axess Exi26, sizlere harcamalarınızı erteleyebileceğiniz, alışveriş esnasında veya alışveriş sonrasında taksitlendirme yapabileceğiniz imkânları da beraberinde getiriyor. Bu ay alışverişlerinde çok sıkıştığını düşünüyorsun, ödemelerim aksamasın diyorsan, ekstreni aylar sonrasına atma imkânını da sizlere sunuyor.

Alışveriş esnasında taksit yaptırmayı unuttun veya mağazada taksit imkânı yoktu. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak hızlı şekilde taksitlendirmeni yapman mümkün. 50 TL ve üzeri harcamalarda Direkt Şube’den 3 taksite anında bölebilirsiniz.

Akbank Exi26 Kampanyaları

Akbank Exi26 ile havaalanlarına gitmek artık çok kolay, shuttle hizmeti ile İstanbul, Ankara, Adana, İzmir’de shuttle konforu ile havaalanına ulaşmak mümkün. Üstelik vereceğiniz adresten sizleri istediğiniz saatte almaları da mümkün.

Sms Para ile 500 TL’ye kadar paranız anında hesabınıza aktarılır. Ödemelerde çok düşük faiz oranları ve 3 taksit imkânı ile fazlasıyla kolaylıklar sağlayan Akbank sizlere hizmetlerin kapısını aralıyor.

Kampanya için,  ‘PARA’ yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 5990’a mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Sizlerin istemesi halinde 9 taksite kadar bölme imkânını da içinde bulunduruyor kampanya.

Akbank öğrenciler daha rahat etsin aidat ücreti düşünmesin diye, ilk yıl için aidat ücreti almayacaklarını dile getirdi. Lakin gelecek düzenlemede belki tamamen öğrenciler için kaldırabileceklerinin de altını çizdi.

Kolay ATM bulucu sistemi ile ATM arayışlarınıza son verecek olan mobil uygulaması ile direkt satış, internet bankacılığı, ATM işlemlerinin tamamını mobil uygulama üzerinden kolaylıkla yapabilme imkânı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları