Ana Sayfa / Oyun Dünyası / Asphalt 9 Legends Ön Kayıt Asphalt 9 Ne zaman Yayında

Asphalt 9 Legends Ön Kayıt Asphalt 9 Ne zaman Yayında

Asphalt serinin seven, bilen arkadaşlar Gameloft’ un bu alanda iyi işler çıkardığını da az çok bilir. Oyunun sitesinde bizi sunulan ise, her hafta siteyi ziyaret edip bizden istenilen görevleri yerine getirmemiz. Böylelikle oyun yayınlandığında bu görevleri yapan arkadaşlar ekstra ödüller ile ödüllendirilecek. Bunun dışında oyunun sitesinde bizden istenilen görevlerin çok zor olmadığını, sadece paylaşımlardan ibaret olduğunu da dile getirelim. 4 hafta boyunca bizlere verilen görevleri yerine getirdiğimizde ise verilecek ödüllerin ne olduğu belirtilmemiş durumda. Yani her şeyi sürpriz için gerçekleştiriyoruz. 🙂

Ön kayıt durumunda ise şöyle bir durum var. Ön kayıt yaptıran arkadaşlarım için bir diğer güzel haber ise, envanterinize verilecek olan eşyalar. Tabi ki Gameloft bunun hakkında da bir şey söylemedi. Fakat yakın zamanda yazdığımız ön kayıt, ön sipariş fiyatlarından sonra stres atmak için oynayabileceğimiz bu oyunun ömn kayıt fiyatının olmaması harika bir his. Evet anladığınız gibi ön kayıt ücretsiz.

Peki ” Ön kayıt ne işimize yarayacak ? ” diye soracak olursanız.

Ön kayıtta size sunulan formu doldurduktan sonra, kısacası ön kaydınızı doldurduktan sonra; oyun yayınlandığında size özel mail, bildirim atılacak. Yani oyunun çıktığını ilk öğrenenlerden biri de siz olacaksınız. Ekstradan da birkaç özel hediye alacaksınız. Ve bu fırsatlardan ücretsiz olarak yararlanacaksınız. Bizlere tam olarak mutlu bir oyuncu tablosu şeklini çizen oyunun yayınlanma tarihi ise tam olarak bilinmemekte. Gameloft bu konu hakkında da bir açıklama yapmadı.

Oyun hakkında herhangi bir şey öğrenmek isteyen arkadaşlar bizi takip edebilirsiniz haberleri okuyabilirler.

Onun dışında oyunun kısa bir videosunu da aşağıya yerleştirdim. Görsel olarak veya oynayış olarak bakmak, öğrenmek isteyen arkadaş ise aşağıda ki videodan fikir sahibi olabilirler.

Tabi ki oyuna erken kayıt yaptırmak isteyen arkadaşlar için belirtmek isterim ki, İOS kullanıcıları bir müddet daha beklemek zorunda çünkü ön kayıt fırsatı şu an Android telefonu olan arkadaşlar için mümkün. Android dışında telefonu olan arkadaşlar ön kayıt fırsatını biraz daha bekleyecekler. Tabi her oyun da olduğu gibi oyunun da düzgün çalışabilmesi için bir sisteme, belli özellikleri sağlayan bir mobil cihaza ihtiyaç duymakta. Bu özellikleri sağlamayan telefonu olan arkadaşlar ise üzülmesin, oyunu Gameloft PC platformuna da çıkarmayı hedeflemekte. Yani mobil sürümle birlikte PC’ ye de çıkaracaklar diyebiliriz. Bunun dışında ilgi, görüş, fikir veya isteklerini yorum şeklinde belirtebileceğinizi unutmayın. Sevgiliyle kalın…

Bir önceki yazımız olan Metro Exodus Yayınlanma Tarihi ve Ön Sipariş Metro Exodus inceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Evde Ek İş İlanları