Ana Sayfa / Ek İş İmkanları / Ağrı Evde Yapılabilecek Ek İş İmkanları

Ağrı Evde Yapılabilecek Ek İş İmkanları

Ağrı Evde Yapılabilecek Ek İş İmkanları

Hayat koşulları her geçen gün zorlaşırken ve hayat her geçen gün ciddi anlamda pahalı olmaya başlarken hemen hemen herkes ek iş yapmak istiyor. Ek kazanç elde etmek elbette herkesin hakkıdır. Özellikle de evdeki boş vakitlerini değerlendirmek ve böylece iyi bir gelir elde etmek isteyenler için Ağrı ve çevresinde ek iş sunan firmalar mevcuttur. Mandal süsleme ve paketleme işi yaparak, ek gelir elde edebilirsiniz. Ağrı’da bu işi veren firmalar ile görüştükten sonra, hiç zor olmayan mandal süsleme ve paketleme işini alabilirsiniz. Paketlenmesi ve birleştirilmesi gereken mandallar evinize gönderilir ve bittiği zaman teslim alınır. Ödemenizi ise paket başına alabilirsiniz.

 

 

Evde İplik Temizleme İşi

Ağrı’da yer alan tekstil firmalarında çalışan pek çok personel vardır. Yapılan pantolonların, kazakların, gömleklerin ve daha pek çok giyim parçasının üzerinde yer alan ipliklerin özenli bir şekilde temizlenmesi gerekiyor. Tekstil firmaları, çok personele sahip olmasına rağmen, personellerinin zamanından çalmamak ve işleri aksatmamak adına iplik temizleme işlerini evlere verirler. Sizler de evinizde uygun bir ortam oluşturarak, iplik temizleme işi yapabilirsiniz. Tekstil firmaları sizlere temizlenmesi gereken parçaları gönderir ve belirli bir süre tanır. Bu süre içerisinde temizlenmesi gereken tüm iplikleri temizledikten sonra teslimata hazır hale getirebilirsiniz. Ne kadar çok iplik temizlerseniz, ek gelirinizdeki artış da bu doğrultuda olacaktır.

 

Ağrı’da Kalem Paketleme İşi

Ek gelir elde etmek için yapılan ve uzun yıllar boyunca bitmeyecek olan işlerden bir diğeri de kalem paketleme işidir. Oldukça kolay olan ve keyifle yapılan bu iş için Ağrı’da yer alan kalem firmaları ile görüşme sağlayabilirsiniz. Firmalar tarafından evinize paketlenmesi gereken kalemler gönderilir. Kalemleri düzenli bir şekilde sınıflandırarak paketlediğinizde, firma size düzenli olarak kalem göndermeye ve ödeme yapmaya devam eder. Gönderilen kalemleri renk tonlarına, markalarına ve kullanım amaçlarına göre ayırıyor ve paketlerine belirtilen sayı kadar yerleştiriyorsunuz. Paketleri kutular içine yerleştiriyorsunuz. Firmaların sabit bir kalem sayısı yoktur. Siz ne kadar çok yapabilirseniz, o kadar çok kalem talep edebilirsiniz.

 

Takı Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Ağrı’da oturan ve ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyenler için takı yapımı da son derece uygun ve pratik bir iştir. Geliri de sürekli artmakta olan takı işini yaparak gelirinize katkıda bulunabilirsiniz. İster bu işi veren firmalar ile görüşerek firmalara takı hazırlayabilirsiniz, isterseniz de kendiniz malzemeler edinerek takılar yapabilir ve satmaya başlayabilirsiniz. Temin etmeniz gereken malzemeler içerisinde boncuklar, iplikler, pullar, kolye uçları, bazı aparatlar, küpe arkalıkları, kolye zincirleri, imameler, keski ve pense gibi yardımcı malzemeler, yapıştırıcılar, süslemeler için kurdele çeşitleri ve benzeri malzemeler yer alıyor. Tüm bu malzemeleri temin ederek evde takılarınızı yapabilir ve satışa sunarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Siz de Ağrı veya çevresinde oturuyor ve bu işlerden birini yapmak istiyorsanız e-posta adresinizi yorum olarak yazmanız iş veren firmaların size ulaşmasını kolaylaştıracaktır.


2 Yorumlar

  • İyi geceler ağrı merkezde oturuyorum 2 kızım var lise mezunuyum elimden her iş gelir paraya ihtiyacım var lütfen ulaşın bana şimdiden teşekkür ederim eşim hasta çalışamıyo lütfen bana ulaşırsanız çok sevinirim

  • Tubanur Özdemir

    Merhaba Bingöl’de oturuyorum ve bu işi yapmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.