A Word Kelime Oyunu Cevapları

Android platformu içerisinde yer alan oyunlar, insanların boş vakitlerini değerlendirmek amacı ile oynanmakta olup birçok kişinin tercihleri arasında yer almakta. Oyunlar, birçok kişinin önemsemediği, insanların vaktini çalmaktan öteye gitmeyen unsurlar olarak gösterildiği de görülmekte. Oysa son zamanlarda çocukların telefonlar ile sürekli olarak ilgilenmesi ile beraber oyun yapımcıları çocuklara yönelik eğitici oyunlar geliştirmesi ile oyunlara olan bakış açısının da değiştiğini söyleyebiliriz. Eğitici oyunlar sadece çocuklar tarafından oynanmadığını, zaman içersinde gençler ve yetişkinler tarafından da kullanıldıklarını söyleyebiliriz. Android üzerinde oynanabilen bulmacaların her geçen gün arttığını, bunların yerine yeni bir oyun daha geldiğini söyleyebiliriz. Bu oyunlar arasına son zamanlarda A Word oyunun da dahil olduğunu söyleyebiliriz.

A Word, bir kelime oyunu olup alfabe üzerinden rastgele olarak dağıtılan harflerden kelimeler üretmeye olanak sağlayan bir oyun olarak gösterilmekte.  Oyun içerisinde 1,000 bölüm yer almakta olup her bölüm rastgele olarak dağıtılan harflerden bölüm ile ilgili olan kelimeyi oluşturmaya çalışacaksınız. Her bölüm, oluşturulacak kelime hakkında çeşitli ipuçları verilmekte olup bu kelimenin bulunması sağlanmakta. Oyunun ilk başlarında bölümler seri seri geçmeye başlayan kişiler, kelimelerin ustası olduğunu düşünürler. Zamanla zorlaşan bölümler sonucunda kelime üretme konusunda zorluklar yaşayan kişiler, ne yapacağını bilmeden bölüm cevaplarını bulmaya çalışılmaktadır. Kelime oyununda herhangi bir bilgiye dayalı işlemler olmadığından dolayı cevapları bulmak hiç de kolay değildir.

Daha önce oyunu oynamış, bitirmiş kişiler edindikleri tecrübeleri internet üzerinde paylaşarak bölümlerin nasıl geçileceği hakkında bilgiler vermektedirler. Hangi bölümde ne anlatılmak istendiğini dile getiren deneyimli kişiler, hangi bölümde ne istendiğini, kelimelerin cevaplarını ayrıntılı olarak sunmaya çalışmaktadırlar. Oyun yapısında güncellemeler getirmesine karşın sürekli yeni bölümler eklemekte olup eski bölümlere herhangi bir şekilde mücadele etmemektedir. Bu nedenle adım adım tüm bölümleri geçen kişiler, internet üzerinden bölümler hakkında bilgiler vererek nasıl geçileceği ile ilgili ayrıntıları paylaşmaktadırlar. Bugün, bu yazımızda A Word Kelime Oyunu Cevapları hakkında bilgiler vererek bölümlerin nasıl geçileceğini paylaşmaya çalışacağız.

A Word Kelime Oyunu Cevapları konusu yazımızın devamında galerili resim şeklinde ekleyerek sizlere bilgilerde bulunmaya çalışacağız. Oyunun cevapları tamamen bizler tarafından kaleme alınmış olup doğruluğu kesin olarak denenmiştir. Oyuna herhangi bir şekilde güncelleme gelmesi doğrultusunda yeni bölümlerin ekleneceği konusunda sizlere kesin olarak bilgilerde bulunacağız. Oyun bilgiye dayalı olmasından dolayı sürekli olarak güncellenmekte olup yeni bölümler eklenmektedir. Android oyun dünyasının en çok kullanılan oyunu olmasından dolayı her geçen gün oyuna olan ilginin arttığını söyleyebiliriz. Oyunun cevapları konusunda bazı bölümler ile ilgili kayıtların alınmadığını, bu nedenle bazı bölümlerin boş kaldığını söyleyebiliriz. Yakın zamanda bu bölümlere tekrardan gelerek ilgili alanları çözeceğimizi ve boş kalan yerleri kesin olarak dolduracağımızı da ekleyelim.

A Word Kelime Oyunu Cevapları

A word cevapları için buraya tıklayınız.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button